جوی استیک 8 میلیون دلار جمع آوری می کند تا گیمرها را به مالکان و تولیدکنندگان محتوا تبدیل کند


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای پخش در دسترس هستند. بیشتر بدانید.


ستاره TikTok مایکل لی 8 میلیون دلار برای پلتفرم بازی و ورزش های الکترونیکی Joystick جمع آوری کرده است.

Le که بیش از 10 میلیارد بازدید در TikTok دارد، شرکت وب 3 لس آنجلس را با کارآفرین فناوری رابین دیفری راه اندازی کرد تا کاربران را برای تبدیل شدن به مالکان کسب و کار، متخصصان ورزش های الکترونیکی یا تولیدکنندگان محتوا در دنیای بلاک چین، دفتر کل دیجیتال شفاف و ایمن، توانمند کند. فن آوری.

بر اساس قوانین جوی استیک، سازندگان و گیمرها هزینه ثابتی را پرداخت می کنند و سپس 100 درصد درآمد خود را حفظ می کنند. جوی استیک از دارایی‌های متاورس به روش‌هایی استفاده می‌کند که به کاربران و اصناف اکوسیستم سود می‌رساند و به آنها فرصت می‌دهد تا درآمدی را که از بازی‌ها در بلاک چین تولید می‌کنند حفظ کنند.

Joystick بر روی اتصال بزرگترین بازی های جهانی به بازیکنان خود متمرکز شده است. این پلتفرم مسیری برای آزادی مالی وب 3 برای بازیکنان فراهم می‌کند و با دادن 100 درصد درآمد به بازیکنان، مدل اشتراک درآمد فعلی را تغییر می‌دهد. جوی استیک همچنین محدودیت‌های دسترسی جهانی را حذف می‌کند و بازی را برای هر کسی در هر زمان و هر مکان آسان می‌کند.

مایکل لی (با نام مستعار @JustMaiko)، یکی از بنیانگذاران جوی استیک و حامی سرسخت وب 3، در بیانیه‌ای گفت: «بازی‌های پولی-بازی پتانسیل تغییر زندگی بسیاری از افراد را دارد و جوی استیک در حال ایجاد فرهنگی پیرامون این انقلاب است. هدف Joystick ایجاد محیطی است که در آن مالکیت دارایی‌های بازی و سایر توکن‌ها برای هر کسی در جهان قابل دسترس و سودمند باشد. صنعت به دنبال مدل جدیدی است که در آن بازیکنان قدرت بیشتری برای دریافت وقت خود دارند و Joystick یک راه حل ارزشمند ارائه می دهد.

هدف Le با ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای آموزشی، آموزش گیمرهای سنتی در مورد فرصت‌های بازی برای کسب درآمد است. Joystick قبلاً یک دور اولیه 8 میلیون دلاری جمع آوری کرده است و در حال حاضر در حال جمع آوری یک دور سرمایه گذاری 110 میلیون دلاری است.

DeFay، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Joystick در بیانیه‌ای گفت: «ظهور بازی‌های بازی برای کسب درآمد و Web3 پتانسیل درآمدزایی جدیدی برای گیمرها ایجاد کرده است. ما با اجازه دادن به بازیکنان برای پرداخت هزینه ثابت و کسب 100% درآمدی که تولید می‌کنند، انقلابی در این مدل ایجاد می‌کنیم – که یک پیشرفت بزرگ نسبت به مدل سنتی تقسیم درآمد مورد استفاده سایرین است. این بدان معناست که هر چه بازیکنان بیشتر بازی کنند، با شلوغی و هوشیاری، پول بیشتری به دست می آورند – نه ما.

مدل کسب و کار

دارایی های NFT درآمد پلتفرم اولیه را چه به طور مستقیم و چه غیرمستقیم از یک برنامه اجاره ای که در آن کاربران از دارایی ها در ازای پاداش های درون بازی استفاده می کنند، ایجاد می کند.

جوی استیک به جای 50% + استاندارد صنعت درآمدی که توسط بازیکن ایجاد می شود، هزینه ماهانه کمی می گیرد. این مدل به بازیکن اجازه می دهد تا 100٪ از درآمدی را که تولید می کند به دست آورد و به آنها قدرت می دهد تا تجارت خود را در دنیای وب 3 ایجاد کنند.

علاوه بر مجموعه‌ای از منابع آموزشی، با حضورهای کوتاه از سازندگان و تأثیرگذاران پیشرو در صنعت، جوی استیک میزبان تورنمنت‌های ورزشی الکترونیکی منظمی برای بازیکنان خواهد بود تا از آن لذت ببرند، رقابت کنند، مهارت‌های خود را آزمایش کنند و جوایزی مانند توکن‌های JOY، NFT و حمایت‌های مالی دریافت کنند.

نشانه های JOY

توکن‌های JOY، توکن‌های ERC-20 هستند که در شبکه اتریوم صادر می‌شوند. توکن JOY به گونه‌ای طراحی شده است که تمام ارزش‌های تولید شده از طریق فعالیت‌های Joystick را جذب کند، زیرا این پلتفرم دارایی‌های بازی، انجمن‌های بازی، تخصیص توکن‌های اولیه، و دسترسی به بهترین استخرهای نقدینگی، بازی‌ها و استودیوهای بازی را به دست می‌آورد.

دارندگان توکن JOY به توزیع پاداش، دسترسی با اولویت تخفیف به دارایی‌های بازی، دسترسی به انجمن خصوصی Joystick، مواد آموزشی و کالاهای با نسخه محدود دسترسی خواهند داشت.

مشاوران عبارتند از جف زیرلین، آکسی لیما، تری اسمیت، نیل پاتل، مت مورگان، دن فلیشمن، استفان جورجی، کترینا “تاز” اسکیو، براندون فریک، بردلی تاونسند و زک فولکمن.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.