چگونه Microsoft Cloud for Sustainability به مهاجمان لاس وگاس NFL کمک می کند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


در پاسخ به افزایش فشار مصرف‌کننده و نظارتی برای شرکت‌ها برای تعریف و اندازه‌گیری معیارهای پایداری، مایکروسافت ابزار نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) را راه‌اندازی می‌کند تا نه تنها به شرکت‌ها کمک کند تا این جعبه‌ها را بررسی کنند، بلکه آنها را از طریق آن ببینند.

در اول ژوئن، این شرکت Microsoft Cloud برای پایداری خود را راه اندازی خواهد کرد. لاس وگاس رایدرهای NFL که مشتری اولیه برای استفاده از این فناوری بودند، قبلاً این پلت فرم را برای اهداف پایداری استفاده کرده اند و نتایج امیدوارکننده ای را می بینند. با همکاری مایکروسافت، سازمان Raiders گواهینامه LEED را برای استادیوم خود دریافت کرده است و اکنون در حال تلاش برای دستیابی به LEED Gold است.

با استفاده از فناوری Microsoft Cloud for Sustainability، مهندسانی که برای Raiders کار می‌کنند، می‌توانند از طریق یک برنامه در تلفن‌های هوشمند خود به پلتفرم و تمام معیارها دسترسی داشته باشند، زیرا در فضای ابری ساخته شده است. با این اپلیکیشن، مهندسان می‌توانند معیارهای انرژی، آب و ضایعات و میزان مصرف را کنترل کنند و میزان مصرف برق HVAC را پیگیری کنند – که معمولاً برای یک تیم ورزشی حرفه‌ای مستقر در بیابان انرژی و زمان زیادی می‌گیرد.

و با توجه به اینکه SEC به دنبال اجرای الزامات جدید برای گزارش‌دهی پایداری است، این چیزی است که شرکت‌ها در بخش‌های مختلف، صرف نظر از اندازه، باید اولویت‌بندی را آغاز کنند.

اگر شما یک شرکت سهامی عام هستید، بازار سرمایه به آن اهمیت می دهد. تنظیم‌کننده‌ها به آن اهمیت می‌دهند و شما در مورد آن‌ها مورد قضاوت و پاسخگویی قرار خواهید گرفت [reporting] افشاگری ها الیزابت برینتون، معاون شرکت مایکروسافت در بخش پایداری، به VentureBeat گفت: اطمینان از اینکه یکپارچگی داده‌های سرتاسر و کیفیت داده‌های زیربنایی شما و سپس خروجی‌ها و گزارش‌ها واقعاً حیاتی است و ابزار ما می‌تواند این کار را انجام دهد. ابزارها و کنترل‌های Sustainability Manager به شما این پایه واضح را برای انتشار گازهای گلخانه‌ای در ردپای محیطی شرکت شما در قالبی آسان و قابل درک با استفاده از بهترین فناوری مایکروسافت ارائه می‌دهد.

اندازه گیری اعداد پایداری

اندازه گیری تاثیر کربن و معیارهای پایداری یک شرکت کار ساده ای نیست. این نیاز به ادغام های مختلف، نظارت، و گرفتن همه آن داده ها و تبدیل آن به گام های عملی رو به جلو دارد. همانطور که برینتون بیان می کند، ارائه نتایج نظارت بر پایداری فرآیندی کاملاً دیگر است – فرآیندی که برای اجرا به مشارکت قوی بین مایکروسافت و مشتریانش نیاز دارد.

مایکروسافت و رایدرها برای تطبیق قابلیت‌های Microsoft Cloud for Sustainability با نیازهای پروژه و اهداف پایداری همکاری کردند. به عنوان مثال، مایکروسافت با این تیم برای ساخت فناوری یادگیری ماشینی سفارشی کار کرد که به تیم های مهندسی و عملیات آنها امکان می دهد از داشبورد معیارهای پایداری خود در این پلتفرم بهتر استفاده کنند. داده های آب و هوا را تجزیه و تحلیل می کند و سپس می تواند بازده انرژی بهینه را برای تنظیم دمای داخل استادیوم تنظیم کند.

با کمک مایکروسافت، ما ثابت کردیم که نه تنها کارخانه چیلر ما کارآمدترین نیروگاه در این بخش از کشور است، بلکه راه اندازی آن بسیار ارزان است. جو رایت، مهندس ارشد در استادیوم Allegiant – خانه مهاجمان، گفت: اکنون ما شواهد زیادی برای نشان دادن این موضوع داریم و واقعاً، در پایان روز، این کاری است که می‌خواهیم انجام دهیم.

و با استفاده از مایکروسافت و ابزارهای BI که آنها برای ما ساخته اند، می توانیم این داده ها را به شیوه ای مناسب جمع آوری کنیم و کارهایی را که انجام می دهیم به نمایش بگذاریم و مطمئن شویم که مردم درک می کنند که ما نقش خود را به طور پایدار انجام می دهیم و مطمئن شویم که ما نه تنها یک تسهیلات پایدار، بلکه یک تسهیلات کارآمد ایجاد می کنیم.”

شرکت‌هایی که Microsoft Cloud for Sustainability را اتخاذ می‌کنند، ابزاری را دریافت می‌کنند، اما شراکتی نیز دارند. پلتفرم SaaS بر چهار ستون کلیدی ساخته شده است:

  • یکپارچه سازی هوش داده
  • کاهش ردپای عملیاتی و زیست محیطی فرآیندهای یک شرکت، ساختمان ها و غیره
  • ایجاد یک زنجیره ارزش پایدارتر، به‌ویژه با بینش در مورد داده‌های انتشارات گستره 3
  • ایجاد یک زیرساخت پایدار فناوری اطلاعات برای رسیدگی به انتشارات حوزه 1 و حوزه 2 یک شرکت

هنگامی که یک شرکت، مانند Raiders این ابزار را به کار می‌گیرد، می‌تواند برای سفارشی‌سازی بخش‌هایی از داشبورد، استفاده از ابزارهایی مانند ابزارهای تجسم داده، اینترنت اشیا و دوقلوهای دیجیتال برای قابلیت‌های پیشرفته‌تر اندازه‌گیری و شبیه‌سازی و موارد دیگر، از نزدیک با مایکروسافت همکاری کند.

برینتون گفت: “بخشی از هدف ما استفاده از علم داده است تا مشتریان ما بتوانند اعتبار و اعتماد مشتریان خود را داشته باشند.” «سازمان‌ها می‌خواهند نقش خود را انجام دهند. Cloud for Sustainability سر و صدای قطب بندی و عقیده را کاهش می دهد. مایکروسافت موضعی اتخاذ می کند که مبتنی بر واقعیت باشد، بی طرف باشد، مثبت باشد و کمک کند.»

خود این پلتفرم بر روی Azure ساخته شده است و چندین مؤلفه اصلی مایکروسافت را از سایر فناوری‌ها از جمله ابزارهای تجسم داده‌های عملی، عناصر اکسل، نمایشگرهای گرافیکی از نرم‌افزار مایکروسافت و درایورهای پایداری در زیر آن جمع می‌کند. همه اینها ترکیب شده و توسط یک دریاچه داده مقیاس پذیر IP شخص اول پشتیبانی می شوند – که مایکروسافت برای اندازه گیری دقیق داده های دانه ای و داده های ورودی به این پیشنهاد اضافه کرد – دریاچه به کاربران اجازه می دهد تا بینش ها را از دیدگاه علم داده بررسی و بررسی کنند. آن را به گام های عملی در جهت اهداف پایداری تبدیل کند. از آنجایی که همه آن‌ها بر اساس Azure ساخته شده‌اند، ویژگی‌های امنیتی و مقیاس‌پذیری در حال حاضر در پایه پلتفرم وجود دارد تا مشتریان بتوانند در صورت نیاز از آن استفاده کنند.

تضمین پایداری در شرکت

مایکروسافت بیشتر از صحبت کردن انجام می دهد، این شرکت بیش از یک دهه تجربه دارد که خود را به طور پایدار متحول کند و اخیراً متعهد شده است تا سال 2030 کربن منفی شود. با این پایه، شرکت هایی با هر اندازه ای که Microsoft Cloud for Sustainability را اتخاذ می کنند، کسب و کاری می کنند. پلتفرم اطلاعاتی برای راهنمایی آنها، اما همچنین کارشناسانی که «آنجا بوده‌اند، این کار را انجام داده‌اند»، که می‌تواند به ویژه برای استارت‌آپ‌ها یا شرکت‌هایی که برای سال‌ها وجود داشته‌اند، اما هنوز مسیرهای پایداری خود را شروع نکرده‌اند، مفید باشد.

چیزی که مایکروسافت را متمایز می کند این است که ما بیش از یک دهه در یک سفر پایداری واقعی و واقعی بوده ایم. و پیچیده است… با یادگیری از آن، ما آن دانش و تخصص را در محصول خود در Cloud for Sustainability قرار داده ایم.» برینتون گفت. «این ترکیبی از برتری نرم‌افزاری است که بر روی پشته مایکروسافت ساخته شده است، همراه با یک دهه سفر پایدار و تعهد در آینده. این فقط چیز مد روز نیست. این در واقع بر اساس علم و ماهیت بنا شده است.»

شرکت‌ها و شرکت‌ها در هر اندازه‌ای می‌توانند پس از در دسترس قرار گرفتن این ابزار، از مزایای آن استفاده کنند. برینتون گفت صرف نظر از اینکه یک شرکت در کجای سفر پایداری خود قرار دارد، Cloud for Sustainability می تواند مشتریان خود را برای رسیدن به این اهداف بیشتر سوق دهد.

او گفت: “مهم نیست که یک شرکت بزرگ جهانی باشد یا یک شرکت جدیدتر – مطمئنم که روزی یک تکشاخ خواهد شد – ما می توانیم به مشتریان خود در این سفر پایدار کمک کنیم.”

هنگامی که Microsoft Cloud for Sustainability در دسترس عمومی قرار گرفت، این شرکت قصد دارد قابلیت های اندازه گیری و گزارش دهی برای معیارهای انرژی، آب و زباله را بیشتر اصلاح کند و برنامه دارد تا همچنان قوانین و الزامات پایداری جدید را تحت نظر داشته باشد، بنابراین پلت فرم می تواند به حمایت معنادار از مشتریان ادامه دهید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.