Sevco Security نظارت مستمر موجودی IT دارایی را ارائه می دهد


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


یک پلت فرم مدیریت دارایی های امنیتی بومی ابری، Sevco Security، پیشرفت ها و قابلیت های جدیدی را برای Asset Correlation Engine خود اعلام کرد. این شرکت می‌گوید به کاربران اجازه می‌دهد تا تغییرات موجودی دارایی‌ها را در چندین سیلو داده در زمان واقعی پیگیری کنند. قابلیت‌های جدید همچنین تیم‌های امنیتی را قادر می‌سازد تا به طور خودکار حفره‌های امنیتی را در ابزارهای سیلد شناسایی کنند.

Sevco که در سال 2020 تأسیس شد و در آستین، تگزاس مستقر است، توسط SYN Ventures، 406 Ventures، Accomplice و Bill Wood Ventures پشتیبانی می شود. این شرکت شرکت هایی را هدف قرار می دهد که به موجودی دقیق IT نیاز دارند. هدف آن یک موجودی یکسان است که به طور مداوم برای ارائه اطلاعات دارایی و کمک به تیم های امنیتی و فناوری اطلاعات در شناسایی و بستن شکاف های امنیتی به روز می شود.

این شرکت ادعا می‌کند که Asset Correlation Engine آن، تجمیع و تطبیق دارایی‌های IT را در کل شرکت به‌طور خودکار انجام می‌دهد. این به کاربران امکان می‌دهد ببینند که چگونه تغییرات موجودی دارایی در حال تغییر آنها بر وضعیت امنیتی آنها تأثیر می‌گذارد.

نظارت بر موجودی امنیت و فناوری اطلاعات

موجودی دارایی های فناوری اطلاعات به طور مداوم در حال تغییر است و تیم های فناوری اطلاعات و امنیت در تلاش هستند تا آگاهی جامع و در زمان واقعی از دارایی های شبکه خود ایجاد کنند. این به دلیل افزایش تعداد دستگاه ها و برنامه های نرم افزاری است که به زیرساخت شبکه یک شرکت متصل هستند.

درک این نکته ضروری است که دارایی ها دارای ارزش اقتصادی هستند و مزایای آتی دارند زیرا می توانند جریان نقدی را برای هر کسب و کاری فراهم کنند. این امر موجودی دارایی IT را در چشم انداز فناوری امروزی ضروری می کند. در دوره پیش بینی 2021 تا 2028، بازار راه حل مدیریت موجودی پیش بینی می شود که به ارزش تقریبی 3.82 میلیارد دلار برسد و با CAGR 6.12 درصد افزایش یابد.

سازمان‌ها می‌توانند خود را در موقعیت‌های امنیتی خطرناکی بیابند که همه دارایی‌هایی را که باید محافظت کنند، دید کامل نداشته باشند. به گفته جی جی گای، بنیانگذار و مدیر عامل Sevco Security، فهرست دارایی جامع بسیار مهم است زیرا به عنوان پایه و اساس هر برنامه امنیتی عمل می کند.

مهاجمان زمان بیشتری را به یادگیری در مورد شبکه هایی که به آنها حمله می کنند اختصاص می دهند. در بیشتر موقعیت ها، مهاجمان نسبت به بسیاری از تیم های فناوری اطلاعات و امنیت، درک بیشتری از عملیات و معماری شبکه یک شرکت دارند. در واقعیت، در مقایسه با فهرست دارایی‌های گردآوری‌شده توسط تیم‌های فناوری اطلاعات و امنیت، فهرست‌های مهاجمان اغلب دقیق‌تر هستند.

با توجه به تعداد فن آوری های مورد استفاده توسط سازمان های مدرن، گای معتقد است که دستیابی به یک دیدگاه یکپارچه کامل دارایی تقریباً بسیار دشوار است.

«اتصال آن ابزارها و سیلوهای اطلاعاتی کافی نیست. گای گفت: شما باید این ابزارها را با ترکیب تجمیع و تطبیق به هم مرتبط کنید تا یک فهرست جامع و دقیق از دارایی به دست آورید. این موضوعی است که مورد توجه قرار نگرفته و باعث دردسرهای زیادی برای سازمان‌های فناوری اطلاعات و امنیت می‌شود.»

دقت، ردیابی، همبستگی

سازمان هایی که از پایگاه داده مدیریت پیکربندی (CMDB) استفاده می کنند باید قوانین تطبیق خود را بسازند و حفظ کنند. استفاده از CMDB ها برای شناسایی و تایید هر یک از اجزای زیرساخت یک سازمان برای مدیریت بهتر و بهبود آن ضروری است. فناوری ابری بومی Sevco برای ساده‌سازی این فرآیند با شکستن سیلوهای اطلاعاتی و اطمینان از ردیابی و همبستگی همه دارایی‌های فناوری اطلاعات طراحی شده است. Sevco مسئول حفظ اطلاعات دریافتی از هر منبع و نظارت منظم بر دقت همبستگی است. در نتیجه، سازمان ها تصویر دقیق و جامع تری از موجودی دارایی های IT خود و چگونگی تغییر آن در طول زمان دریافت می کنند.

فرآیندهای برچسب گذاری دارایی برای شرکت هایی که عمدتاً برای درآمدزایی به دارایی های خود متکی هستند بسیار مهم است. این طراحی شده است تا کارکنان را قادر سازد تجهیزات فیزیکی را با استفاده از برچسب ها و برچسب ها ردیابی کنند. با ویژگی‌های جدید برچسب‌گذاری دارایی Sevco، کاربران می‌توانند دارایی‌های ضروری را با هم برچسب‌گذاری کرده و گروه‌بندی کنند، مانند تجهیزات دستگاه خود (BYOD)، مکان‌ها/مناطق اداری و غیره.

این شرکت می‌گوید ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید قابل توجهی به به‌روزرسانی پلتفرم Sevco اضافه شده است، از جمله قابلیت جمع‌آوری اطلاعات از همه منابع داده‌های مشتری.

Sevco ادعا می کند با انعطاف پذیری در انتخاب بر اساس منطقه، دامنه، پلت فرم سیستم عامل و موارد دیگر، توزیع مناسب دارایی های مشتری را در سراسر جهان تضمین می کند. همچنین این قابلیت را دارد که جستجوهای قدرتمندتری با پرس و جوهای تودرتو انجام دهد. این شرکت می‌گوید کاربران می‌توانند جستجوهای دقیق‌تری را با استفاده از سازنده جستجوی به‌روز شده انجام دهند، که به آنها اجازه می‌دهد پرس‌وجوهای پیچیده‌تری بسازند. پرس و جوهای تودرتو اکنون به طور کامل پشتیبانی می شوند، با قابلیت گروه بندی و تودرتو کوئری ها.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.