Seclore تمرکز را برای رهبری امنیت داده های سازمانی تسریع می کند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


Seclore، یک پلتفرم امنیتی داده محور (DCSP) برای شرکت ها، امروز بودجه سری C را به ارزش 27 میلیون دلار اعلام کرد. این شرکت گزارش داد که از سرمایه برای تسریع تلاش خود برای تبدیل شدن به پلتفرم انتخابی برای طرح‌های حفاظت از داده‌های سازمانی استفاده خواهد شد. ارائه DCSP به شرکت ها این امکان را می دهد تا وضعیت امنیتی خود را از زیرساخت به داده تغییر دهند. این رویکرد به مشتریان اجازه می‌دهد تا به جای تعقیب داده‌ها برای ایمن کردن آن‌ها در حین انتقال از سیستم‌های سازمانی در سراسر ابر و به اشخاص ثالث، روی ایمن کردن دارایی‌های داده‌های حیاتی خود تمرکز کنند.

این اعلامیه پس از زمانی منتشر می شود که نقض داده ها به طور فزاینده ای رایج تر می شود زیرا محیط محل کار به دلیل شیوع همه گیر به سرعت به سمت دور افتاده است.

کارشناسان امنیت سایبری 20 درصد از نقض داده ها را به کار از راه دور نسبت می دهند که هر مورد به طور متوسط ​​4 میلیون دلار برای سازمان ها هزینه دارد. در طول چند دهه گذشته، امنیت به شدت بر روی زیرساخت های سایبری سرمایه گذاری شده است که شامل دستگاه ها، شبکه ها و برنامه ها می شود. امنیت واقعی داده محور به تازگی به سطح بعدی ارتقا یافته است و اینجاست که Seclore وارد عمل می شود. این پلت فرم را می توان برای ادغام راه حل های امنیتی داده محور ایده آل با سیستم های فعلی سازمانی برای غلبه بر محدودیت های ذاتی راه حل های مختلف نقاط حفاظت از داده استفاده کرد.

امنیت داده ها در فضای ابری

جدا از حفاظت از داده ها که در آن از IP، داده های مشتری و داده های کارمندان محافظت می کند، Seclore نشان می دهد که DCSP آن مشکلات حریم خصوصی داده ها را نیز حل می کند. این برای شرکت هایی است که سعی می کنند از استانداردهای حریم خصوصی جهانی مانند GDPR و CCPA پیروی کنند، زیرا عدم رعایت می تواند منجر به جریمه هایی از 2500 دلار به ازای هر تخلف تا 7500 دلار برای نقض عمدی یا بیشتر شود. DCSP Seclore همچنین شامل امنیت داده‌های ابری می‌شود که به مشتریان سازمانی این امکان را می‌دهد تا از داده‌ها هنگام عبور از سیستم‌های ابری عمومی مختلف بدون تکیه بر وضعیت امنیتی ارائه‌دهنده خدمات ابری محافظت کنند.

گزارش Forrester نشان می دهد که 60٪ از حوادث امنیتی مستقیماً توسط آسیب پذیری های شخص ثالث ایجاد می شود. علاوه بر این، نظرسنجی دیگری که توسط Deloitte انجام شد، نشان داد که 87٪ از پاسخ دهندگان با یک حادثه شخص ثالث، فعالیت هایشان را قطع کرده اند و 11٪ رابطه فروشنده آنها به طور کامل شکست خورده است.

Seclore می‌گوید راه‌حل مدیریت ریسک شخص ثالث آن در DCSP به شرکت‌ها امکان می‌دهد تا اطلاعات محرمانه را با اشخاص ثالث مانند فروشندگان، شرکا، مشتریان یا حتی اعضای هیئت مدیره مبادله کنند بدون اینکه مطمئن شوند امنیت یا حریم خصوصی اطلاعات به خطر نمی‌افتد.

برجسته شدن به عنوان یک راه حل امنیت داده

در حالی که مایکروسافت (MIP)، Vera (اکنون HelpSystems) و Fasoo دیگر راه حل های رقابتی امنیت داده هستند، Seclore ادعا می کند توانایی آن در تعامل با سیستم های فعلی و خودکار کردن عملیات خسته کننده آن چیزی است که آن را متمایز می کند. برای چندین دهه، راه حل های امنیتی مبتنی بر داده مانند کشف، جلوگیری از از دست دادن داده ها (DL)، طبقه بندی و رمزگذاری وجود داشته است. با توجه به ضرورت مشارکت انسان، این فناوری‌ها ناکارآمد و مستعد خطا هستند. DCSP Seclore وظایف انسان را خودکار می کند.

ران هاینز، موسس و شریک مدیریت در Oquirrh Ventures، شرکتی که دور تأمین مالی را رهبری می‌کرد، گفت: «ما پس از بررسی تیم، پشته فن‌آوری و کل بازار آدرس‌پذیر، به سرعت Seclore را به عنوان رهبر بازار جهانی در امنیت داده‌محور شناختیم.

علاوه بر Oquirrh Ventures، Origami Capital نیز به رهبری این دور کمک کرد. Seclore می گوید که بودجه جدید برای افزایش کارکنان جهانی شرکت و همچنین پایگاه مشتریان آن در آمریکای شمالی استفاده خواهد شد.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.