505 Games چندین عنوان مستقل جدید را در ویترین دیجیتال خود معرفی می کند


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای پخش در دسترس هستند. بیشتر بدانید.


505 Games اولین نمایشگاه دیجیتالی خود را امروز صبح برگزار کرد و نگاهی به چند بازی مستقل در تقویم انتشار آینده خود انداخت. این شرکت سه بازی جدید را معرفی کرد و نگاهی به Eiyuden Chronicles: Rising انداخت.

اولین بازی نمایش داده شده Among the Trolls بود، یک سیم کارت بقا که در یک جنگل فنلاند قرار داشت. شخصیت اصلی در جنگل گیر افتاده است و نه تنها باید راهی برای زنده ماندن پیدا کند، بلکه باید ترول ها و دیگر ارواح درون جنگل را نیز مماشات کند. در عمل، با ساخت مکانیک و برداشتن چیزها از محیط، بسیار شبیه به سایر بازی های بقا است. با این حال، بازیکن نمی تواند منابع را بی رویه مصرف کند، یا ترول های جنگل را عصبانی می کند.

دومین بازی جدید Stray Blade است که یک عنوان جدید Soulslike است. قهرمان یک انسان شناس است که در حین کاوش در خرابه های قدیمی به طور تصادفی به هواپیمای دیگری منتقل می شود. آنها با یک موجود حیوانی کوچک به نام بوجی متحد می شوند تا دنیای Acrea را نجات دهند. ظاهراً انتخاب های بازیکن نیز دنیای اطراف آنها را شکل خواهد داد.

سومین بازی جدید که در پایان یک تریلر نسبتا کوتاه دریافت کرد، Miasma Chronicles است. تنها چیزی که دیدیم، شخصیت اصلی (یا که فکر می‌کنم شخصیت اصلی است) و یک همراه روباتی بود که با نوعی پورتال تاریک روبرو می‌شد. هیچ توضیحی وجود ندارد، فقط با توجه به چیز کمی که دیدیم، چه نوع گیم پلی خواهد داشت. با این حال، این اثر سازنده Mutant Year Zero The Bearded Ladies است.

505 Games همچنین Eiyuden Chronicles: Rising را به نمایش گذاشت که هفته گذشته عرضه شد. در حالی که دیدن صد قهرمانان، بازی که Rising یک پیش درآمد برای آن است، جالب‌تر بود، اما موفق به دیدن آن نشدیم.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.