Switchboard لایه زیرساخت تشخیص مشکل را برای ابزارهای بدون کد ایجاد می کند


ما مشتاقیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


توسعه دهندگان نرم افزار بدون کد/کد به دنبال مجموعه ابزارهای نسل جدید برای ایجاد برنامه های کاربردی “هوشمند” بیشتر و پیچیده تر برای برآوردن تقاضای رو به رشد هستند. Switchboard – که یک پلتفرم توسعه دهنده خلاقانه می سازد که شامل اولین عملکردهای نظارت بر خطا و واکنش رویداد برای محیط های بدون کد است – به عنوان یک پیشرو در این سبک پیش قدم شده است و امروز یک لایه زیرساخت جدیدی را که برای پلتفرم خود ساخته است نشان داده است.

با این لایه عملکرد جدید، Switchboard به شرکت هایی که به ابزارهای بدون کد و کم کد متکی هستند، این امکان را می دهد تا بر سلامت اتوماسیون های خود نظارت داشته باشند و خطاهای احتمالی را قبل از ایجاد خرابی شناسایی کنند. این شرکت ادعا می‌کند که فناوری آن تیم‌ها را قادر می‌سازد تا زمان کار بیشتر، قابلیت اطمینان بیشتر و گردش کار روان‌تر را ببینند. در حال حاضر از ارائه‌دهندگان خدماتی مانند Zapier (که به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی وب را که استفاده می‌کنند و گردش کار را خودکار می‌کنند) و Make (که قبلا Integromat، یک پلتفرم بصری برای ایجاد گردش کار) بود، پشتیبانی می‌کند.

جامعه سرمایه گذاری نیز علاقه مند شده است. شرکت مستقر در آتلانتا در جورجیا نیز امروز اعلام کرد که یک دور اولیه 4.5 میلیون دلاری به رهبری Slow Ventures، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در مراحل اولیه که به دلیل سرمایه گذاری در پلت فرم های شبکه های اجتماعی، مارک های مصرف کننده، نرم افزار به عنوان یک شهرت دارد را بسته است. -سرویس (SaaS) و Web3.

روند بدون کد همچنان در حال رشد است

تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌ها از پلتفرم‌های بدون کد (مانند سازندگان اپلیکیشن، پایگاه‌های داده، پلت‌فرم‌های اتوماسیون و ابزارهای طراحی) استفاده می‌کنند تا شکاف بین توسعه فنی گران قیمت و سرعت و انعطاف‌پذیری مورد نیاز برای عملیات‌های تجاری روزمره را پر کنند. با این حال، زمانی که هر یک از این پلتفرم‌ها با تغییرات اساسی داده یا خرابی اتصالات مواجه شوند، ممکن است مشکلات جدی ایجاد شود.

فیلیپ لاکین، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، به VentureBeat گفت که Switchboard با نظارت بر این پلتفرم‌ها، گزارش ناهماهنگی‌ها و سپس شناسایی راه‌حل‌های بالقوه، هدف آن جلوگیری از خرابی است. با تامین مالی جدید، این شرکت توانایی های حل مشکل خود را یک قدم جلوتر خواهد برد. با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش‌بینی و جلوگیری از وقوع خرابی‌ها، این شرکت می‌تواند در زمان و خطاهای پرهزینه کاربران خود صرفه‌جویی کند.

به‌عنوان مثال، قبل از اینکه یک تیم سؤالی را در فرم سرنخ‌های فروش در وب‌سایت خود تنظیم کند، Switchboard هشدارهایی را خودکار می‌کند و به ویرایشگر اطلاع می‌دهد که تغییری در پایگاه داده مربوطه یا سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نیز لازم است.

Sam Lessin، شریک عمومی Slow Ventures در یک مشاوره رسانه ای گفت: “Switchboard یکی از شرکت های رویایی است که ابزارها و فرآیندهای سنتی متمرکز بر توسعه دهندگان را با مرز جدید پلت فرم های بدون کد تطبیق می دهد.” با روشی که شرکت‌ها روش‌های کسب‌وکار خود را با استفاده از این پلتفرم‌ها دوباره ابداع می‌کنند، درک نه تنها ارتباطات بین برنامه‌ها، بلکه همچنین چگونگی انتقال داده‌ها در سازمان به یک ضرورت تبدیل شده است.

چه چیزی Switchboard را متمایز می کند؟

لاکین به VentureBeat گفت: «تعداد قابل توجهی از ابزارهای بدون کد در حال حاضر در فضای صفحه گسترده به عنوان پایگاه داده (Airtable)، فضای یکپارچه سازی داده (Zapier) و فضای ابزار داخلی (Retool) وجود دارد. پلتفرم Switchboard یک لایه متا در بالای آن فضاهای ابزار بدون کد است تا (در ابتدا) نظارت بر خطا را به همان شیوه ای که ابزارهای نظارت بر خطا برای برنامه های خاص توسعه دهنده در AWS و غیره وجود دارد، ارائه دهد.

لاکین گفت که سوئیچ‌بورد به‌عنوان خودکار یا خود ترمیم‌شونده در نظر گرفته نمی‌شود به این معنا که اتوماسیون‌های بدون کد را به‌طور خودکار تعمیر نمی‌کند (حداقل امروز). او گفت: «اما ما زمان تأخیر همه ابزارهای بدون کد را به طور قابل توجهی کاهش می دهیم تا خطاها را به شما هشدار دهند. ما احساس می‌کنیم که متخصصان بدون کد باید همان سطحی از درک زیرساخت‌های خود را داشته باشند که توسعه‌دهندگان سنتی انجام می‌دهند تا بتوانند قبل از اینکه تأثیر تجاری قابل توجهی داشته باشد، مسائل را اصلاح کنند.»

توسعه برنامه های آینده نوع Web3

لاکین به VentureBeat گفت: «بسیاری از توسعه اولیه اپلیکیشن اکنون با ساختن یک نمونه اولیه کارآمد در ابزارهای بدون کد به جای ارائه وایرفریم های غیر کاربردی به مشتریان انجام می شود. برخی از برنامه‌های کاربردی که بر اساس بدون کد ساخته شده‌اند، امروزه به شرکت‌های چند میلیون دلاری نیرو می‌دهند و زمانی که کسب‌وکار به این ابزارها وابسته است، همیشه نیاز به تقویت زیرساخت‌ها وجود دارد.

ما شاهد ادامه این روند هستیم زیرا برنامه‌های Web3 برای سازمان‌هایی که نیاز به توسعه سریع و ارزان برنامه‌ها دارند، محبوب‌تر می‌شوند. لاکین گفت: زیرساخت‌های قابل اطمینان همیشه زمانی مهم خواهند بود که نیازهای حیاتی کسب‌وکار به زمان کار وجود داشته باشد.

Switchboard که در سال 2021 توسط Lakin و Brent Summers تأسیس شد، دارای مراکزی در آتلانتا و سانفرانسیسکو است و اعضای تیم از راه دور در سراسر جهان توزیع شده اند. لاکین در آخرین نقش خود به عنوان معمار راه حل، اخیراً از بدون کد برای ایجاد یک فرآیند نصب برای بیش از 15000 نماینده املاک در Compass استفاده کرد. در طول همه‌گیری، سامرز به عنوان یکی از بنیان‌گذاران غیرانتفاعی HelpKitchen، به ابزارهای بدون کد برای ارائه بیش از یک میلیون وعده غذایی به نیازمندان متکی بود.

زمانی که اتوماسیون بدون کد خراب می شود، تیم ها نمی توانند برای نیازهای حیاتی کسب و کار به آنها تکیه کنند. سامرز گفت: با Switchboard، ما بر کمک به موفقیت تیم‌ها و افزایش مقیاس با ابزارهایی که قبلاً دوست دارند، متمرکز شده‌ایم.

ترکیبی از سرمایه گذاران جدید و موجود در این دور شرکت کردند، از جمله Backend Capital، Charge Ventures، Caffeinated Capital، Overline Ventures، Forum Ventures، Soma Capital، TnT Ventures، New Normal Ventures و Polymath Capital. تعدادی از بنیانگذاران برجسته بدون کد نیز سرمایه گذاری کرده اند، از جمله بنیانگذاران Zapier، Bubble، Betty Blocks، Internal و Carrd.

طبق گفته G2، رهبران بازار در فضای توسعه بدون کد/کد کم شامل شرکت هایی مانند ServiceNow، Airtable، Appy Pie، Quixy، AppSheet، Jotform Tables، SurveySparrow و Salesforce Platform هستند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معاملات انجام دهند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.