بهترین کیت اضطراری خودرو: 14 مورد ضروری که نیاز دارید (2022)


تعداد کمی از مردم، اگر آنها برای مدت زمان کافی رانندگی می کنند، می توانند بگویند که هرگز در کنار جاده خراب نشده اند. یک روز، ممکن است کلید احتراق را بچرخانید و هیچ اتفاقی نمی‌افتد، یا صدای خش خش و صدای خش خش را می‌شنوید که تایر شما بهترین تصور را از یک بالون غمگین هوای داغ دارد. این اقلام تست شده با سیم را در صندوق عقب خود نگه دارید تا در کمترین زمان به جاده بازگردید، نه اینکه یک پیاده روی طولانی و طولانی در بزرگراه تا نزدیکترین کامیون یدک کش انجام دهید. همه چیز در اینجا می تواند توسط هر کسی استفاده شود، اما باز کردن دفترچه راهنمای خودرو یا جستجوی راهنما در YouTube ضرری ندارد.

حتماً بسیاری از راهنماهای دیگر ما را بررسی کنید، از جمله کیت ابزار ضروری خانه و بهترین وسایل اضطراری برای نگهداری در خانه.

به روز شده در می 2022: ما انتخاب‌های جدیدی مانند Noco Boost Plus GB40 Jump Starter و Carhartt Trade Duffel اضافه کرده‌ایم، و بخش جدیدی با نکات و ترفندهای کنار جاده اضافه کرده‌ایم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید