MasterSchool 100 میلیون دلار برای رفع کمبود استعدادهای فنی جمع آوری می کند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


MasterSchool مستقر در اسرائیل، استارت آپی که برای رفع کمبود جهانی استعدادهای فناوری کار می کند، امروز اعلام کرد که 100 میلیون دلار در دور اولیه سرمایه به رهبری گروه 11 جمع آوری کرده است.

همانطور که رهبران فناوری اطلاعات به افزایش پذیرش فناوری‌های نوظهور – هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشین (ML) و اتوماسیون فرآیند روباتیک (RPA) از جمله موارد دیگر ادامه می‌دهند – تقاضا برای فناوری‌های واجد شرایط در سراسر عملکردها در حال افزایش است. سازمان‌ها برای پیاده‌سازی و هدایت ابتکارات تحول دیجیتال خود به افراد ماهر نیاز دارند – و حتی مایل به پرداخت هنگفت هستند.

اما، همانطور که مشخص است، افراد ماهر کافی برای پذیرش مشاغل وجود ندارند.

بین سال‌های 2016 تا 2019، نزدیک به یک میلیون شغل واحد فناوری اطلاعات در ایالات متحده به دلیل کمبود استعداد خالی ماند. و تا سال 2030، این رقم می تواند به 85 میلیون در سراسر جهان برسد که به درآمد سالانه 8.5 تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد. وضعیت به قدری تلخ است که مدیران فناوری اطلاعات مورد بررسی توسط گارتنر کمبود استعداد را به عنوان مهم ترین مانع پذیرش 64 درصد از فناوری های نوظهور ذکر کرده اند.

یینو گنگ، معاون پژوهشی گارتنر، گفت: «حمل مداوم به سمت کار از راه دور و تسریع برنامه‌های استخدام در سال 2021 تنها کمبود استعدادهای فناوری اطلاعات را تشدید کرده است، به‌ویژه برای مهارت‌های منبع‌یابی که امکان ابر و لبه، اتوماسیون و تحویل مداوم را فراهم می‌کند. به عنوان یک مثال، از میان تمام فناوری‌های اتوماسیون فناوری اطلاعات که در این نظرسنجی معرفی شده‌اند، تنها 20 درصد از آنها در چرخه پذیرش از سال 2020 پیشرفت کرده‌اند. مسئله استعداد در اینجا مقصر است.

MasterSchool کارشناسان صنعت را برای کمک می آورد

MasterSchool که در سال 2019 تأسیس شد، در تلاش است تا با شبکه ای از مدارس متخصص محور، متخصص در زمینه های مختلف فناوری، با این چالش مقابله کند.

این شرکت بستری را ارائه می دهد که در آن سازندگان فناوری، رهبران شناخته شده صنعت یا شرکت های فناوری می توانند مدرسه آنلاین خود را راه اندازی کنند. این پلت فرم به آنها اجازه می دهد تا دانش آموزان را با برنامه درسی که آنها را برای مشاغلی در پرتقاضاترین نقش های فناوری آماده می کند، آموزش دهند و راهنمایی کنند.

اگرچه بسیاری از شرکت‌های دیگر برنامه‌های آنلاین را برای تقویت مهارت‌های فنی ارائه می‌دهند، مدل معمول کار ارائه یک دوره خاص (مثل تبدیل شدن به یک تحلیلگر داده) از یک موسسه/دانشگاه است. با MasterSchool، چندین متخصص می توانند برای آموزش همان تخصص ثبت نام کنند. آنها می توانند یک دسته ثبت نام کنند و سپس شروع به اشتراک گذاری ترفندهای تجارت و مهارت های حرفه ای و فنی مرتبط با آن کنند. بقیه توسط MasterSchool مدیریت می شود، از جمله منابع و فناوری مورد نیاز برای اجرای موفقیت آمیز مدرسه.

اوتنی لوی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، به VentureBeat گفت: «ما زیرساختی را به رهبران مدرسه خود ارائه می دهیم که شامل یک سیستم برنامه درسی پویا، پشتیبانی مدرسه و مربیان و همچنین ابزارهای مختلفی است که پیشرفت دانش آموزان را قابل مشاهده می کند. .

“این برنامه 100٪ آنلاین است. یک هفته معمولی شامل 25 تا 40 ساعت سخنرانی زنده، تکالیف، جلسات انفرادی، سخنرانی های ضبط شده، مرورها، جلسات کلاسی، شبکه سازی و خودآموزی است. برنامه از قبل ارائه شده و به صورت سخنرانی اجباری و خودآموز و جلسات اختیاری ارائه می شود.

در حال حاضر، 11 کارشناس، از جمله متخصصان فیس‌بوک، تابولا، AT&T و MIT، تجزیه و تحلیل داده‌ها را در MasterSchool آموزش می‌دهند، شش نفر برای توسعه وب آموزش می‌دهند و دو نفر بر روی تجزیه و تحلیل سایبری تمرکز می‌کنند.

مزیت اضافی

همراه با آموزش عملی از رهبران صنعت، MasterSchool همچنین پشتیبانی همزمان و پیگیری را برای کمک به فراگیران برای رسیدن به شغل رویایی خود ارائه می دهد. این شرکت از یک رویکرد داده محور برای به روز رسانی منظم برنامه درسی خود استفاده می کند تا روندها و نیازهای صنعت را منعکس کند و همچنین یک شتاب دهنده شغلی 12 هفته ای با کارگاه های ساخت CV، شبیه سازی مصاحبه، مربیگری شغلی 1:1 و منبع یابی فرصت فعال برای فراگیران اجرا می کند.

15000 دلار به عنوان شهریه دریافت می کند، اگرچه پرداخت تا زمانی که زبان آموز با حقوق سالانه 30000 دلار یا بیشتر مشغول به کار شود به تعویق می افتد. MasterSchool آن را مدل “موفقیت متقابل” می نامد.

از پیش برنامه ریزی

با آخرین دور بودجه، که با مشارکت Target Global، Pitango Ventures، Dynamic Loop Capital، سر رونالد کوهن و دیگران همراه بود، MasterSchool در جهت افزایش شبکه مدارس خود و گسترش در کشورهای بیشتر تلاش خواهد کرد. لوی گفت که قصد دارد تا پایان سال 100 مدرسه داشته باشد که حوزه های مختلف فناوری را برای هزاران دانش آموز پوشش دهد.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.