صبحانه زنان در هوش مصنوعی یک راه حل است و نامزدهای جوایز زنان در هوش مصنوعی اکنون باز شده است


رهبران زن به طور فزاینده ای در مرکز نوآوری هوش مصنوعی قرار دارند و در مراسم امسال زنان در صبحانه هوش مصنوعی و جوایز زنان در هوش مصنوعی به عنوان بخشی از Transform 2022 در کانون توجه قرار خواهند گرفت. VentureBeat متعهد است که شکاف برابری جنسیتی را روشن کند. در نیروی کار داده و هوش مصنوعی – اما مهمتر از آن، ارائه یک پلتفرم برای رهبران زن در صنعت در حالی که برای از بین بردن این شکاف و ایجاد یک جامعه فراگیر تلاش می کنند.

ما مفتخریم که میزبان چهارمین مراسم سالانه زنان در صبحانه هوش مصنوعی در 19 جولای به صورت زنده و رنگی در محل برگزاری سانفرانسیسکو هستیم. این یک فضای بسته برای گفتگوی عمیق، شبکه های سطح بالا و صرف صبحانه جدی خواهد بود. ما همچنین خوشحالیم که چهارمین سالانه جوایز زنان در هوش مصنوعی را اعلام کنیم که دستاوردهای زنان در صنعت هوش مصنوعی را به رسمیت می شناسد.

زنان در صبحانه هوش مصنوعی

زنان در AI Breakfast امسال به صورت زنده بازمی گردد! برای پیوستن به ما در 19 جولای حتماً همین الان ثبت نام کنید.

در این میزگرد «چگونه زنان در زمینه‌های داده و هوش مصنوعی منجر به تنوع بیشتر در نیروی کار و برنامه‌ها می‌شوند»، Ya Xu، معاون مهندسی و رئیس داده در LinkedIn، JoAnn Stonier، مدیر ارشد داده در Mastercard و غیره حضور خواهند داشت.

اعضای میزگرد ما به تعصب ناخودآگاه هوش مصنوعی و اینکه چگونه شکاف جنسیتی در داده‌ها و زمینه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند نحوه توسعه برنامه‌ها را ایجاد کند یا از بین ببرد. آنها روشی را بررسی خواهند کرد که سوگیری بر همه چیز تأثیر می گذارد، از تأمین مالی و مراقبت های بهداشتی گرفته تا افرادی که تشویق می شوند آموزش STEM را دنبال کنند و وارد حوزه های فناوری شوند. و آنها در مورد این صحبت خواهند کرد که چگونه افزایش تعداد زنان و افراد BIPOC در هر سطح می تواند بر این تعصب روشن شود، به غلبه بر آن کمک کند، و تنوع را بهبود بخشد – هدف نهایی.

اکنون ثبت نام کنید

جوایز زنان در هوش مصنوعی

و سپس یک بار دیگر، VentureBeat با جوایز Women in AI به افتخار رهبران زن خارق‌العاده در صنعت هوش مصنوعی کمک خواهد کرد. نامزدها را می توان در یکی از پنج دسته نامزد کرد:

  • مسئولیت و اخلاق هوش مصنوعی
  • کارآفرین هوش مصنوعی
  • تحقیقات هوش مصنوعی
  • راهنمایی هوش مصنوعی
  • ستاره در حال ظهور.

برندگان بر اساس تعهد آنها به صنعت، تلاش آنها برای افزایش فراگیر بودن در این زمینه و تأثیر مثبت آنها در جامعه انتخاب می شوند.

درباره روند نامزدی در اینجا بیشتر بیاموزید و نامزدهای خود را تا پنجشنبه 30 ژوئن 2022 اینجا ارسال کنید. ما هنوز در حال نهایی کردن تاریخ و زمان ارائه جوایز زنان در هوش مصنوعی 2021 هستیم — با ما همراه باشید!

و فراموش نکنید که برای Transform، رویداد پیشرو در زمینه هوش مصنوعی کاربردی برای تصمیم گیرندگان تجاری و فناوری در هر رشته ثبت نام کنید. برای دو هفته کامل به ما بپیوندید، هر دو در سانفرانسیسکو زندگی می کنند و به صورت مجازی. اکنون ثبت نام کنید

19 جولای: نشست اجرایی داده و هوش مصنوعی | هتل پالاس، سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

20 تا 22 ژوئیه: هفته داده | رویداد مجازی

26 تا 28 ژوئیه: هفته هوش مصنوعی و لبه | رویداد مجازی