6 تخفیف عالی: ربات جاروبرقی و تصفیه کننده هوا


آلرژی من هست مرا میکشد. من به راحتی می توانم یک قرص سریع مصرف کنم و به بهترین ها امیدوار باشم، اما چند ابزار وجود دارد که می تواند خانه من (و شما) را از آلرژن هایی که بسیاری از مردم را آزار می دهد، آزادتر نگه دارد. ما در مورد برخی از جاروبرقی‌های رباتی، تصفیه‌کننده‌های هوا، و پاک‌کننده‌های سطوح مورد علاقه‌مان، پیشنهادهای عالی پیدا کرده‌ایم تا به شما کمک کند گرد و غبار، کثیفی و شوره را در خانه‌تان پاک کنید و عطسه‌های کمتری داشته باشید و هوای تازه بیشتری به شما بدهد.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

معاملات تامین جاروبرقی و تمیز کردن ربات

Yeedi K650

عکس: یدی

این Yeedi K650 کوچک اما قدرتمند است. این دستگاه دارای وای فای است، با الکسا و دستیار گوگل سازگار است و اپلیکیشن مخصوص به خود را دارد، بنابراین می توانید آن را از راه دور از طریق لمس روی گوشی یا فقط با صدای خود کنترل کنید. این جاروبرقی ربات ارزان قیمت مورد علاقه ما است که ارزش آن را با این قیمت حتی بیشتر می کند. ویژگی های نقشه برداری فانتزی ندارد و برای تمیز کردن دیوار به دیوار می چرخد. ما این یکی را نسبت به سایر ربات های ارزان قیمت دوست داریم زیرا عمر باتری بسیار بالایی دارد. با پولی که پس انداز کرده اید، می توانید آن را به ایستگاه 200 دلاری خود خالی کنید، بنابراین مجبور نخواهید بود که سطل را به دفعات خالی کنید.

Q5+ جاروبرقی ربات مورد علاقه جدید ما است. vac یک اتاق را به خوبی ترسیم می کند و به طور روشمند در سراسر آن پیمایش می کند و مطمئن می شود که همه بخش ها را به طور کامل دریافت می کند. بهترین بخش این است که سطل خود خالی کننده فوق العاده موثر و آسان برای نصب است. این خبر خوبی است زیرا محفظه ربات جاروبرقی کمی کوچک است، اما می‌توانید برای جبران آن، خود را بیشتر تخلیه کنید. از الکسا، دستیار گوگل و میانبرهای سیری پشتیبانی می کند.

کف‌ها زباله‌های زیادی را جمع‌آوری می‌کنند، اما پیشخوان‌ها و سایر سطوح صاف نیز با گرد و غبار غریبه نیستند. مجموعه Starter Supernatural می تواند به شما کمک کند تا سطوح را به طور پایدارتری تمیز نگه دارید. در راهنمای بهترین محصولات پاک کننده دوستدار محیط زیست ما، بطری های اسپری شیشه ای را با آب و محتویات داخل ویال های کنسانتره شیشه ای (پر از مواد معدنی، گیاهان و اسانس های غیر سمی) قرار دهید. وقتی تمام شد، باید دوباره پر کنید.

تخفیف های دستگاه تصفیه هوا

Blueair Pure 411

عکس: آمازون

دستگاه تصفیه هوای من برای جلوگیری از خروپف من بسیار مفید است، زیرا آلرژن‌ها می‌توانند مجرای تنفسی را مسدود کنند، اما اگر دستگاه صدای زیادی ایجاد کند، هیچ کدام از اینها مهم نیست. Blueair Pure 411 تصفیه کننده هوای آرام مورد علاقه ما است. این برای اتاق‌های کوچک‌تر بهترین است – می‌تواند هوا را در یک اتاق 161 فوت مربعی 5 بار در ساعت بچرخاند. جدا کردن آن آسان است، بنابراین نصب فیلترهای جدید (برای اطمینان از تمیز ماندن هوای شما ضروری است) بسیار شهودی است.

اگر به دنبال تصفیه‌کننده‌ای برای مطابقت با دکوراسیون خود هستید، Blueair Pure Fan Auto یکی از بهترین انتخاب‌های ما در راهنمای بهترین تصفیه‌کننده‌های هوا است. علاوه بر این که فوق العاده زیبا است، به اندازه Blueair Pure 411 ساکت است و دارای نشانگر کیفیت هوا است. اما بخش مورد علاقه ما این واقعیت است که آن را به عنوان یک فن برای خنک کردن اتاق در حالی که تصفیه می کند دوبرابر می شود – در مورد کشیدن وظیفه دوبل صحبت کنید!

تصفیه‌کننده‌های هوا می‌توانند سخت باشند و فضای گرانبهایی را اشغال کنند. Coway Airmega علیرغم نام بزرگی که دارد، در واقع جمع و جور و زیباست. در آزمایش ما متوجه شدیم که کاملاً واکنشی است و به محض تشخیص تفاوت در کیفیت هوا، شدت آن افزایش می یابد.