New Relic راه حل جدیدی برای مدیریت آسیب پذیری منتشر می کند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


امروز، ارائه‌دهنده قابلیت مشاهده کامل، New Relic، راه‌اندازی یک راه‌حل مدیریت آسیب‌پذیری را اعلام کرد که به تیم‌های devops، مهندسین قابلیت اطمینان سایت (SREs) و تیم‌های infosec برای درک آسیب‌پذیری‌های امنیتی در مقیاس طراحی شده است.

ابزارهای مشاهده‌پذیری مانند New Relic پتانسیل جمع‌آوری برنامه‌های کاربردی داده در سراسر محیط را دارند، بنابراین تیم‌های امنیتی سازمانی می‌توانند به طور موثر خطرات را در طول چرخه عمر توسعه نرم‌افزار شناسایی و کاهش دهند.

مقابله با گسترش آسیب پذیری

این اعلامیه در حالی منتشر می‌شود که تعداد آسیب‌پذیری‌ها در شرکت‌ها به طور چشمگیری چند برابر شده است، به طوری که تنها در سال ۲۰۲۱، ۱۹۷۳۳ آسیب‌پذیری نرم‌افزاری گزارش شده است.

با حجم بالای آسیب‌پذیری‌ها برای مدیریت، تیم‌های امنیتی در تلاش هستند تا همگام با زیرساخت‌های خود و همچنین راه‌حلی برای اولویت‌بندی اصلاح آسیب‌پذیری‌های پرخطر در ابتدا وجود نداشته باشند.

ایشان موکرجی، معاون عمومی بازار فروش محصولات در New Relic، گفت: “ایمن سازی نرم افزار مدرن یک مشکل پیچیده است که ظاهراً روز به روز بر پیچیدگی آن افزوده می شود.” آسیب‌پذیری اخیر Log4j نمونه‌ای از چالش‌هایی است که تیم‌های امنیتی و توسعه‌دهنده هنگام اجرای معماری مدرن با آن مواجه هستند و چرا باید شکاف بین ITops و امنیت را ببندیم.

موکرجی پیشنهاد می‌کند که ابزارهای مشاهده‌پذیری با متحد کردن تله‌متری امنیتی برنامه‌ها، اولویت‌بندی خطرات در محیط و شناسایی اقداماتی که کاربران می‌توانند برای اصلاح آن‌ها انجام دهند، پاسخی به چالش مدیریت آسیب‌پذیری‌ها در مقیاس هستند.

موکرجی گفت: «ابزارهای مشاهده‌پذیری به‌طور منحصربه‌فردی برای عیب‌یابی و دریافت داده‌های بیشتر در این سیستم‌ها در هنگام بروز آسیب‌پذیری‌های امنیتی مناسب هستند، زیرا تیم‌ها می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را بدون نیاز به استقرار عوامل بیشتر استخراج کنند.»

ارائه دهندگان برتر در بازار مدیریت آسیب پذیری

عرضه محصول New Relic در حالی صورت می‌گیرد که محققان انتظار دارند با افزایش تعداد آسیب‌پذیری‌های در حال ظهور و تحت فشار قرار گرفتن سازمان‌ها برای رعایت مقررات حفاظت از داده‌ها، بازار جهانی مدیریت امنیت و آسیب‌پذیری از 13.8 میلیون دلار در سال 2021 به 18.7 میلیارد دلار تا سال 2026 افزایش یابد.

در حالی که New Relic یک ارائه‌دهنده امنیتی مبتنی بر قابلیت مشاهده است که بر روی دید تیم‌های مهندسی نرم‌افزار تمرکز دارد، در حال ورود به فضایی است که در آن با راه‌حل‌های سنتی مدیریت آسیب‌پذیری نیز رقابت می‌کند.

یکی از رقبای اصلی این سازمان Tenable است، با Nessus، یک اسکنر آسیب پذیری با دقت شش سیگما (کمترین نرخ مثبت کاذب در صنعت) که بیش از 69000 CVE را پوشش می دهد و توسط بیش از 30000 سازمان استفاده می شود. Tenable اخیراً اعلام کرده است که درآمد خود را در سال گذشته 541.1 میلیون دلار افزایش داده است.

رقیب دیگر Rapid7 توسط InsightVM است که اخیراً درآمد سالانه 599 میلیون دلاری را با داشبوردهای مدیریت آسیب‌پذیری زنده، اولویت‌بندی ریسک و نظارت بر سطح حمله گزارش کرده است.

با این حال، موکرجی استدلال می کند که New Relic با ارائه سیگنال های شفافیت در کل پشته فناوری، خود را از سایر ارائه دهندگان متمایز می کند.

موکرجی گفت: «New Relic تنها پلتفرم مشاهده‌پذیری است که به مشتریان اجازه می‌دهد به راحتی داده‌های امنیتی موجود از سایر ارائه‌دهندگان را در کنار آسیب‌پذیری‌های شناسایی شده توسط عوامل New Relic در یک نمای مرکزی جمع‌آوری کنند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.