استودیو N3twork 46 میلیون دلار برای ساخت بازی های وب 3 جمع آوری کرده است


آیا جلسه ای از GamesBeat Summit 2022 را از دست داده اید؟ همه جلسات اکنون برای پخش در دسترس هستند. بیشتر بدانید.


استودیو N3twork 46 میلیون دلار سرمایه برای ساخت بازی های بلاک چین با کیفیت بالا جمع آوری کرده است.

Griffin Gaming Partners با مشارکت Kleiner Perkins، Galaxy Interactive، KIP، Floodgate، LLL Capital و N3twork Inc.

به عنوان بخشی از تامین مالی، پیتر لوین از Griffin Gaming Partners به ​​هیئت مدیره این استودیو ملحق خواهد شد که از N3twork Inc. خارج شد زیرا Forte N3twork Inc را خریداری کرد.

این بودجه به توسعه و راه اندازی دو بازی اول بلاک چین، Legendary: Heroes Unchained و Triumph کمک می کند.

مت ریچتی، رئیس N3twork، «ما گروهی از بازی‌سازان کهنه‌کار پرشور هستیم که فرصت نسلی را برای استفاده از تخصص خود و اجرای بازی‌های رایگان برای ایجاد تجربه‌های معتبر web3 که می‌تواند به مخاطبان میلیون‌ها بازیکن دسترسی پیدا کند، می‌بینیم. استودیو در بیانیه ای ما به آینده ای معتقدیم که در آن اقتصاد بازی بازتر باشد و بازیکنان صاحب دارایی هایی شوند که به دست می آورند و می خرند. رسیدن به این آینده هم مستلزم گسترش مخاطبین اصلی بازی‌های کریپتو و هم نشان دادن به مخاطبان گسترده رایگان موبایل است که web3 ارزش افزوده واضحی به تجربه بازی آنها دارد.

استودیو N3twork در ژانویه 2022 از تیم بازی N3twork Inc. پس از خرید پلتفرم N3twork توسط Forte تشکیل شد. این تیم از بیش از 60 پیشکسوت صنعت – از شرکت‌هایی مانند EA، Kabam، Zynga، Glu، GREE، Scopely، Machine Zone، Warner Brothers و Disney تشکیل شده است که عناوین خدمات زنده موفق بسیاری را ساخته و اجرا کرده‌اند.

استودیو N3twork از تجربه خود در بازی های رایگان به عنوان یک مزیت کلیدی برای تغییر مقیاس تأثیر مخاطب استفاده خواهد کرد. از قابلیت‌های این شرکت برای گسترش مخاطبان بازی‌های کریپتو و ارائه تجربیات بازی استفاده می‌شود که به بزرگترین مخاطبان بازی در جهان نشان می‌دهد که web3 به همه بازیکنان سود می‌رساند. N3twork به منظور قدرت بخشیدن به بازی‌ها و اقتصاد خود با Forte، یک شرکت پیشرو در زمینه راه‌حل‌های فناوری بلاک چین، همکاری می‌کند.

لوین، مدیر عامل Griffin Gaming Partners در بیانیه‌ای گفت: «Web3 یک تغییر پارادایم است و یک توسعه‌دهنده بزرگ بازار بازی‌ها خواهد بود.» منجر به این تغییر شد که بهترین موقعیت را برای اعمال تفکر نوآورانه لازم برای تغییر مجدد شیوه بازی ما دارند. استودیو N3twork سوابق و دانش پایه‌ای برای تحقق کامل این پتانسیل دارد.”

استودیو N3twork از دو زاویه به فضا نزدیک می‌شود: بازی‌های بومی کاملاً کریپتو و ترکیبی از بازی رایگان و وب 3. Legendary: Heroes Unchained یک عنوان بومی رمزنگاری است، یک بازی RPG بازی و کسب درآمد بر اساس مالکیت معنوی محبوب Legendary: Game of Heroes. این بازی از ابتدا با مشارکت جامعه خود ساخته خواهد شد.

Triumph یک RPG چند نفره عمیق و در عین حال قابل دسترس با اقتصاد نوآورانه خواهد بود که ترکیبی از بازی رایگان و وب 3 را ارائه می دهد که برای جذب بازار انبوه موبایل طراحی شده است. LionTree به عنوان مشاور مالی انحصاری استودیو N3twork در دور تأمین مالی آن خدمت کرد.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.