BrainChip با Edge Impulse برای پلتفرمی که مغز را تقلید می کند شریک می شود


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


BrainChip و Edge Impulse همکاری خود را برای ارائه پلتفرم های نسل بعدی برای یادگیری ماشین اعلام کردند. هدف این شرکت ها این است که فناوری نورومورفیک BrainChip را بر اساس شبکه های عصبی spiking به جریان اصلی تبدیل کنند.

هر دو شرکت فن آوری های خود را برای تحقق چرخه های توسعه سریع تر، بهبود زمان ورود به بازار و دستیابی به مزیت رقابتی ترکیب می کنند. این در نهایت باید به پذیرش محاسبات نورومورفیک کمک کند، که، به طور کلی، مغز را تقلید می کند.

BrainChip، به عنوان اولین تولید کننده تجاری IP نورومورفیک در جهان، معماری پردازنده هوش مصنوعی لبه نورومورفیک Akida با قدرت فوق العاده کم خود را ارائه خواهد کرد. Edge Impulse یک شرکت پیشرو در توسعه هوش مصنوعی لبه است که پلتفرم‌ها، ابزارها و خدماتی را برای کاربردهای حسگر، صوتی و بینایی ارائه می‌کند.

Edge Impulse و BrainChip به هدف توسعه‌دهندگان برای ایجاد دستگاه‌های هوشمند با پیاده‌سازی قابلیت‌های AI/ML در محصولات خود می‌پردازند. زک شلبی گفت: «با یکپارچه‌سازی راه‌حل‌هایی مانند استقرار IP neuromorphic BrainChip با پلتفرم ML ما، توسعه‌دهندگان و مشتریان سازمانی این اختیار را پیدا می‌کنند که راه‌حل‌های یادگیری ماشینی پیشرفته را به سرعت و کارآمد بسازند تا در بازارهای مربوطه خود به‌خوبی به‌عنوان رهبران جایگاه مناسبی پیدا کنند. بنیانگذار و مدیر اجرایی Edge Impulse.

این مشارکت IP منحصر به فرد BrainChip را با پلت فرم طراحی Edge Impulse در یک راه حل ترکیب می کند. ما همچنان به دنبال مشارکت‌هایی هستیم که فرصت‌هایی را برای فعال کردن طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های هوش مصنوعی لبه‌ای، مانند یادگیری مستمر و استنتاج بلادرنگ، افزایش دهد. جروم نادل، مدیر ارشد بازاریابی BrainChip گفت: Edge Impulse افزودنی عالی به اکوسیستم ارائه دهندگان ما است که فناوری نسل بعدی را در بازارهای سراسر جهان قادر می سازد.

محاسبات نورومورفیک بر اساس شبکه‌های عصبی اسپکینگ ناهمزمان، شبیه به مغز کار می‌کند. این معماری از یادگیری و یادگیری روی تراشه بر اساس داده های آموزشی کمی پشتیبانی می کند. نشان داده شده است که بهبودهای زیادی در عملکرد و قدرت در برنامه های کاربردی منتخب ارائه می دهد. اگرچه این فناوری توسط سازمان های مختلف تحقیق شده است، اما تنها در ژانویه سال جاری توسط BrainChip تجاری سازی شده است. در ماه آوریل، BrainChip نیز همکاری خود را با SiFive اعلام کرد.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.