لحظه ای متاورز برای زنان در زنگ افتتاحیه نزدک


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. بیشتر بدانید.


این روزها لحظات به سرعت برای متاورس در حال فرا رسیدن هستند، اما ارزش توقف برای یکی از آن لحظاتی را دارد که روز جمعه در بورس نزدک در نیویورک اتفاق افتاد.

من آنجا بودم تا شاهد بودم که کتی هکل، ماون متاورس و تیم در Journey زنگ افتتاحیه را برای تبادل در جشن تشریفاتی متاورس به صدا درآوردند.

هاکل به‌عنوان «مادرخوانده متاورز» شناخته می‌شود و او شرکت مشاوره‌ای Futures Intelligence Group را به Journey فروخت، یک آژانس متاورس که به برندها کمک می‌کند چیزهایی برای دنیای دیجیتال بسازند. Journey با Manticore Games همکاری کرد تا یک تجربه Nasdaq در قلمرو مجازی Core ایجاد کند. و نزدک انیمیشن های Core را در حالی که هاکل در حال صحبت کردن قبل از زنگ افتتاحیه بود پخش کرد.

کتی هاکل افسر ارشد متاورس در Journey است.

هاکل همچنین تعدادی از افراد از Journey و همچنین زنان مختلفی را که بخشی از برندهایی هستند که متاورس را هدف قرار می دهند، روی صحنه جمع کرد. لحظه جالبی برای تماشا بود، و CNBC این بخش را برای چند دقیقه پخش کرد، که برای چنین پخش زنگ افتتاحیه بسیار نادر است.

“من فقط از حضور در اینجا هیجان زده هستم. امروز که صدها یا هزاران نفر برای NFT NYC به نیویورک می‌آیند، نمی‌توانم احساس کنم که رنسانس خلاقیت در راه است و آنچه می‌سازیم بیش از همیشه اهمیت دارد.» “به عنوان یکی از بنیانگذاران Journey، من آن چهره معمولی نیستم که وقتی به فناوری فکر می کنید می بینید. بنابراین برای همه مهم است که بدانند این آینده برای همه ماست. بیایید به دنبال تعریف فراجهان نباشیم، بلکه بیایید آن را بسازیم و با هم بسازیم.»

هاکل افزود: «همانطور که می دانید، ما امروز استودیوی متاورس خود را معرفی می کنیم. ما گروهی از توسعه‌دهندگان بازی، آینده‌پژوهان، فن‌آوران و استراتژیست‌های پرشور هستیم که گرد هم آمده‌ایم تا به برندها کمک کنیم تا در فراجهت حرکت کنند. من می‌خواهم در متاورز به شما بگویم، ما همه جهان‌ساز هستیم و اکنون زمان ساختن ماست.»

نزدک در متاورز Core.

هاکل در سخنرانی کوتاه خود خاطرنشان کرد که زنگ قبل از رویداد NFT NYC این هفته هم در دنیای فیزیکی و هم در متاورس انجام شد.

Journey یکی از تعدادی شرکت است که در حال ایجاد تجربیات برای برخی از بزرگترین برندهای جهان در بسیاری از پلتفرم‌ها از جمله Roblox، Fortnite Creative، Decentraland، Sandbox، Rec Room، VR Chat، Horizon و غیره است. Journey توسط اندرو زیمرمن، مدیر عامل سابق Frog Design هدایت می شود. حامی Journey شامل شرکت سهام خصوصی Growth Catalyst Partners است.

زنان متاورس روی پرده بزرگ نزدک در میدان تایمز.

زیمرمن و جردن ادلشتاین، رئیس توسعه کسب‌وکار در Manticore Games در این لحظه حاضر بودند.

هنگامی که شمارش معکوس برای به صدا درآمدن زنگ به صفر رسید، گروه تشویق های بسیار بلندی انجام دادند. همه این فرصت را پیدا کردند که روی صحنه عکس بگیرند، از جمله گروه زنانی که هاکل در لحظه جمع کرده بود. هاکل سند را امضا کرد و گفت که او در واقع زنگ افتتاحیه یا چیزی شبیه به آن را زده است. سپس آنها به بیرون رفتند تا چهره خود را روی صفحه نمایش بزرگ در میدان تایمز ببینند.

یک مرد در نزدک سلفی می گیرد.

در مجموع، یک روز عالی برای متاورس و یک فرصت عالی برای گرفتن این عکس بالا بود. و برای ثبت، زنان از چپ به راست در تصویر بالا عبارتند از:

 • دینا فیرو، معاون رئیس، نوآوری و استراتژی دیجیتال جهانی در NARS Cosmetics
 • اولیویا رید، استراتژیست در Journey
 • ایزیدورا دو ویسنته، رئیس ستاد کتی هاکل
 • ساشا والینگر، رئیس متاورس و استراتژی Web3 در Journey
 • Zoe Soon، رهبر نوآوری در IAB
 • کتی هاکل، مدیر ارشد متاورس و یکی از بنیانگذاران Journey
 • جولی راجرز وارگاس، معاون رئیس جمهور و مدیر کل در آمریکای شمالی Avery Dennison
 • Faith Popcorn، آینده پژوه و مدیر عامل BrainReserve
 • سندی کارتر، SVP و رئیس کانال دامنه های غیرقابل توقف
 • Desiree Kaplan، مدیر بازاریابی در Journey
 • آلانا دی ویسکونتی، مدیر رسانه های اجتماعی نزدک

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.