Lumi Interactive 6.75 میلیون دلار جمع آوری می کند تا پروژه Crowdhealing را زنده کند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. بیشتر بدانید.


Lumi Interactive سرمایه گذاری اولیه 6.75 میلیون دلاری را به رهبری a16z اعلام می کند. 1Up Ventures، Galileo Ventures و Heracles Capital نیز در این دور شرکت کردند. رئیس Double Loop Games، امیلی گریر نیز به عنوان یک سرمایه گذار فرشته شرکت کرد.

دور اولیه بیش از حد اشتراک، بزرگترین سرمایه گذاری در یک استودیوی بازی سازی زنانه در استرالیا است. این استودیو سازنده بازی Kinder World است، یک بازی رایگان موبایلی که به بازیکنان اجازه می‌دهد با انجام وظایف ذهن‌آگاهی در دنیای واقعی از گیاهان آپارتمانی مجازی مراقبت کنند.

جیمز گورتزمن از a16z می‌گوید: «Lumi در حال ورود به دسته‌ای که به سرعت رشد می‌کند و بسیار مورد نیاز است، می‌شود. “در اینجا، هدف دستیابی یا رقابت نیست، بلکه هدف کاهش سرعت، عقب نشینی و استراحت بسیار مورد نیاز سلامت روان است.”

این بودجه برای پیگیری ماموریت Lumi Interactive برای تبدیل جهان به مکانی مهربان‌تر استفاده می‌شود. Lumi Interactive قصد دارد تیم توسعه خود را رشد دهد و Kinder World را برای یک راه اندازی جهانی قابل توجه توسعه دهد. این استودیو می خواهد تجربه Kinder World را به پلتفرم های بیشتری، چه آنلاین و چه آفلاین، ارائه دهد.

پس Kinder World چیست و “crowdhealing” چیست؟

Kinder World از بازیکنان می خواهد که در فعالیت های خودمراقبتی مبتنی بر شواهد شرکت کنند. Lumi Interactive یک محقق تمام وقت بهزیستی، دکتر Hannah C. Gunderman را استخدام می کند، که کار او چیزی است که فعالیت های مختلف در بازی را اطلاع می دهد. کل بازی بر اساس مفهوم او از ‘جمع کردن’ است، و هنگامی که بازیکنان از سلامت عاطفی خود مراقبت می کنند، به آرامی تحت فشار قرار می گیرند تا به بازیکنان دیگر دسترسی پیدا کنند.

ایده این است که این اعمال “مهربانی” هم رفاه فردی بازیکنان و هم در عین حال رفاه کل جامعه را بهبود می بخشد.

لورن کلینیک، رئیس Lumi Interactive، در بیانیه ای به GamesBeat گفت: «این چند سال گذشته چیزی جز مهربانی بوده است. «اما حتی در اعماق قرنطینه‌های طولانی ملبورن، تیم کوچک من دید که چگونه اعمال روزمره دلسوزانه، نسبت به خود و دیگران، می‌تواند دنیا را مکانی مهربان‌تر به نظر برساند.»

Kinder World به نوعی در TikTok منفجر شده است و مخاطبانی از زنان و افراد غیر باینری را به خود جذب کرده است. Lumi Interactive از افزایش محبوبیت برای همکاری با طرفداران در توسعه بازی استفاده می کند. Lumi Interactive به لطف ورودی‌های آن‌ها می‌تواند مطمئن شود که بازی فقط یک مشغله بی‌معنی نیست.

Kinder World برای iOS و Android در دسترس است و انتظار می رود در اواخر سال 2022 راه اندازی شود.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.