5 بهترین دوربین امنیتی برای فضای داخلی (2022): برای خانه ها، آپارتمان ها و موارد دیگر


کاملا آماده نیست خانه خود را با سنسورهای پنجره، در و حرکت بپوشانید و یک سرویس نظارت بر حین تماس استخدام کنید؟ ناراحت نباش! شما همچنان می توانید خانه خود را بدون ایجاد مشکل در سیم کشی ایمن نگه دارید. راه اندازی یک یا دو دوربین یک جایگزین مقرون به صرفه است.

دانستن اینکه می‌توانید در زمانی که دور هستید چک کنید، خیالتان را راحت می‌کند، اما بسیاری از ما با این دوربین‌ها رابطه عشق و نفرت داریم. یک مزیت امنیتی آشکار وجود دارد، اما شما خود را در معرض خطرات حفظ حریم خصوصی قرار می دهید. ما مواردی را که هنگام خرید یکی از آنها باید در نظر داشته باشید را تفکیک می کنیم و پس از آزمایش دقیق موارد مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم.

حتماً بسیاری از راهنماهای دیگر ما را بررسی کنید، از جمله بهترین دوربین های امنیتی در فضای باز، بهترین دوربین های حیوانات خانگی و بهترین مدیران رمز عبور. و اگر محصولات خانه هوشمند بیشتری می خواهید، ما راهنماهایی در مورد دوشاخه ها و لامپ های هوشمند نیز داریم.

به‌روزرسانی‌شده در ژوئن 2022: پس از آزمایش دوربین‌های Ezviz، SwitchBot، و Blink، یک دوربین دوم، یک یادداشت امنیتی در Wyze و چند مورد افتخار اضافه کردیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید