چندین ابزار Unity Game Services در حال خروج از نسخه بتا هستند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. بیشتر بدانید.


Unity Game Services مجموعه ای از ابزارهای خاص برای خروج از بتا دارد. Unity در ابتدا UGS را در اکتبر 2021 اعلام کرد و در مارس 2022 جزئیات بیشتری را دنبال کرد. توسعه دهندگان شرکت کننده در نسخه بتا به کل مجموعه ابزارها به صورت رایگان دسترسی داشتند که منجر به تعداد بسیار خوبی شد.

از اکتبر تا کنون، توسعه دهندگان در بیش از 230 کشور برای استفاده از UGS ثبت نام کرده اند. بیش از 74000 سازمان در نسخه بتا شرکت کردند و بیش از 64000 پروژه تا حدی به لطف UGS تکمیل شد.

به لطف تعداد توسعه‌دهندگانی که ابزارها را در مراحلی جدی قرار می‌دهند، Unity اکنون مطمئن است که بهترین‌ها را از نسخه بتا خارج کرده و آنها را در دسترس همه قرار می‌دهد.

Analytics، Authentication، Cloud Save، Cloud Code، Economy، Relay، Lobby و Game Overrides هشت سرویسی هستند که به طور رسمی منتشر می شوند. آن فهرست ممکن است آشنا به نظر برسد. آنها خدمات خاصی هستند که در ماه مارس نوشتم. من همچنین در آن زمان به Multiplay و Matchmaker اشاره کردم که کاملاً آماده خروج از بتا نیستند.

UGS همچنین دارای تعدادی سرویس دیگر است که در حال حاضر در حالت بتا باقی مانده اند. چند ابزار مانند Netcode برای GameObjects، Vivox Voice Chat و Text Chat برای چندنفره طراحی شده اند. ده ها ابزار دیگر که هنوز در حال آزمایش بتا هستند بر تجزیه و تحلیل، کسب درآمد، تعامل کاربر و حفظ تمرکز دارند.

کار بسیار زیادی است، اما یونیتی مصمم است ابزارهای مورد نیاز توسعه دهندگان را در اختیار آنها بگذارد – و مطمئن شود که آنها روی هر موتوری که اتفاقاً استفاده می کنند کار می کنند. بخشی از جذابیت این است که UGS چه از خود Unity، چه از Unreal، چه چیزی داخلی یا هر موتور دیگری استفاده کند، کار می کند.

بهتر از این، یونیتی اطمینان حاصل می کند که توسعه دهندگان می توانند در آینده در جریان باشند. با خروج اولین موج ابزارها از بتا، Unity نقشه راه محصولی از ابزارهای آینده و تاریخ انتشار احتمالی را منتشر می کند. تعدادی از توسعه دهندگان نقشه راه مانند این را درخواست کردند و Unity خوشحال است که نقشه راه را ارائه می کند.

این فقط نشان می دهد که Unity مایل است تلاش کند تا مطمئن شود کاربران UGS خوشحال و مجهز هستند.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.