گزارش: 66 درصد از سازمان ها دارای 5 یا بیشتر بخش هایی هستند که از اتوماسیون استفاده می کنند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


گزارشی که اخیراً توسط Workato انجام شد، گستردگی پذیرش گسترده اتوماسیون را، به‌ویژه خارج از فناوری اطلاعات، نشان داد و نحوه اجرای آن را سازمان‌ها در بخش‌های بیشتری نسبت به قبل نشان داد.

این گزارش نگاهی به برنامه‌هایی داشت که کسب‌وکارها هنگام پیاده‌سازی یکپارچه‌سازی و اتوماسیون استفاده می‌کنند، فرآیندهای خاصی که اغلب خودکار می‌شوند، و کدام عناوین شغلی پشت اتوماسیون ساختمان هستند. هنگامی که داده ها به طور همزمان تجزیه و تحلیل شوند، نشان می دهد که سازمان ها چگونه امروز را خودکار می کنند و چگونه احتمال دارد فردا این کار را انجام دهند.

گزارش امسال نشان داد که پذیرش اتوماسیون به سرعت در حال افزایش است: تعداد اتوماسیون‌ها سال به سال دو برابر شده است، به دلیل افزایش دسترسی و سهولت استفاده با ابزارهای کم‌کد. در واقع، 23 درصد از اتوماسیون های تحلیل شده توسط این گزارش توسط کاربران غیر فنی در نقش های عملیات تجاری ساخته شده اند. شصت و شش درصد از سازمان‌ها دارای پنج یا بیشتر بخش هستند که از اتوماسیون استفاده می‌کنند و از سال 2019، سازمان‌هایی که هفت بخش از اتوماسیون استفاده می‌کنند، تقریباً سه برابر شده‌اند.

همانطور که اتوماسیون برای کاربران غیر فنی قابل دسترس تر شده است، در سراسر سازمان ها گسترش یافته است. گواهی بر رشد اخیر، در سال 2020 اکثر شرکت ها فقط اتوماسیون را در یک یا دو بخش پیاده سازی کردند. اتوماسیون‌های هوش تجاری از سال 2020 رشد 1074 درصدی داشته است، با رشد پشتیبانی مشتری 666 درصد و همچنین رشد 659 درصدی در اتوماسیون‌های مالی. گزارش امسال نشان داد که امور مالی به عنوان خودکارترین بخش از فناوری اطلاعات پیشی گرفته است و 26 درصد از تمام اتوماسیون ها را در سال 2021 تشکیل می دهد، در حالی که اتوماسیون های پشتیبانی کننده از کارمندان در مقایسه با سال گذشته 256 درصد افزایش یافته است.

هنگام تجزیه و تحلیل داده های منطقه ای برای ردیابی چگونگی رشد اتوماسیون در بین سازمان ها، Workato دریافت که رشد EMEA در اتوماسیون برای فرآیندهایی مانند بینش و تجزیه و تحلیل 403٪ رشد کرده است. در داخل APJ، اتوماسیون‌های مالی رونق گرفت، با رشد 514 درصدی خرید به پرداخت و افزایش رکورد به گزارش 569 درصد در سال 2021.

برای گزارش خود، Workato داده‌های ناشناس 900 سازمان متوسط ​​(50 میلیون دلار تا 2 میلیارد دلار درآمد سالانه) و سازمان‌های سازمانی (بیش از 2 میلیارد دلار درآمد سالانه) را از فوریه 2021 تا ژانویه 2022 تجزیه و تحلیل کرد.

گزارش کامل ورکاتو را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.