P&G Ventures و Transparent Collective چالش ها را برای کارآفرینان اقلیت برجسته می کند


Transparent Collective امروز گزارشی را منتشر کرد که در آن معایبی که کارآفرینان اقلیت با آن روبرو هستند و پیشنهادهایی برای راه حل ها را بیان می کرد.

به طور متوسط، افراد رنگین پوست (POC) در یک نظرسنجی 48 درصد کمتر از بنیانگذاران مرد سفیدپوست پول جمع آوری کردند. در این گزارش آمده است: با دورهای سری A بزرگتر در دست های سفید مرد، قابل درک است که برخی از دورهای پرت با درآمد بالاتر به طور متوسط ​​وجود دارد. با این حال، با توجه به جمعیت کمتر POC که بودجه دریافت کرده‌اند، و عملکرد درآمدی بین 250000 تا 10 میلیون دلار، شواهد قوی وجود دارد که نشان می‌دهد با توجه به همان مقدار سرمایه، POC احتمالاً با عملکرد مطابقت دارد یا حتی عملکرد بهتری دارد. مبلغ استانداردی که بنیانگذاران امروز دریافت می کنند.

این تحقیق همچنین نشان می‌دهد که از نظر آماری، زنان و POC که می‌توانند حداقل یک دور اولیه بودجه را جمع‌آوری کنند، به همان اندازه همتایان مرد سفیدپوست خود عملکرد خوبی دارند.

بنیان‌گذارانی که کمترین سرمایه خطرپذیر را در بازار آزاد دریافت می‌کنند، زمانی که سرمایه در گردش به آنها داده می‌شود، به همان اندازه احتمال دارد که بازدهی داشته باشند. در مطالعه ما، به ویژه بنیانگذاران زن، که به طور متوسط ​​32 درصد بودجه کمتری نسبت به مردان دریافت می‌کنند، با وجود این مانع همچنان می‌توانند کار کنند.

این گزارش از طریق کمک مالی P&G Ventures، بازوی سرمایه گذاری Procter & Gamble امکان پذیر شد. Transparent Collective یک سازمان غیرانتفاعی است که بر افزایش تعداد بنیانگذاران اقلیت متمرکز شده است که در مراحل اولیه کمک مالی جمع آوری می کنند.

این گزارش ROI نام دارد: تجسم مجدد فرصت در سرمایه گذاری – نگاهی به سیستم های نابرابر که فرصت و نوآوری را محدود می کند. این به عوامل سیستماتیکی می‌پردازد که مانع کارآفرینان کم‌خدمت – یعنی زن، سیاه‌پوست و لاتین تبار – می‌شود که بودجه لازم برای رشد موفقیت‌آمیز کسب‌وکار استارت‌آپ خود را دریافت کنند.

با مشارکت شرکت تحقیقاتی Pilot.ly، از بیش از 500 مصاحبه با بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران استفاده می‌شود و قصد دارد نه تنها مسائل منحصربه‌فردی را که کارآفرینان کم‌خدمت با آن مواجه هستند، بهتر درک کند، بلکه توصیه‌های عملی را نیز ارائه می‌دهد که ممکن است به کاهش این موانع کمک کند.

یک نابرابری طولانی مدت در دسترسی بنیانگذاران اقلیت به سرمایه خطرپذیر وجود داشته است. در سال 2021، شرکت‌هایی که صرفاً توسط زنان تأسیس شده‌اند، تنها 2 درصد از سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر را کسب کردند. در همین حال، بنیانگذاران سیاهپوست فقط 1.4٪ از سرمایه گذاری خطرپذیر را دریافت کردند (زنان سیاه پوست تنها 0.27٪ از کل دلارهای سرمایه گذاری را دریافت کردند)، و بنیانگذاران لاتین آمریکایی مستقر در ایالات متحده 2٪ را دریافت کردند.

Transparent Collective جایی پیدا شد که بنیانگذاران مختلف می خواهند ملاقات کنند.

علیرغم این عدم دسترسی، یک یافته کلیدی از این گزارش این است که زنان و کارآفرینان رنگین پوست که می توانند حداقل یک دور اولیه از بودجه را جمع آوری کنند، احتمالاً از همتایان مرد سفیدپوست خود بهتر عمل می کنند.

تعجب آور نیست که بنیانگذارانی که نمایندگی کمتری دارند، بودجه کافی ندارند. جیمز نورمن، مدیرعامل Pilot.ly و بنیانگذار Transparent Collective در بیانیه‌ای گفت: این گزارش بینش‌های ارزشمندی را در مورد ریشه مسائلی ارائه می‌کند که همچنان باعث ناکارآمدی بازار می‌شوند. «به نوبه خود، یافته‌های ما به ما کمک کرد مجموعه‌ای از توصیه‌ها را ایجاد کنیم که می‌تواند به سرمایه‌گذاران کمک کند تا با مجموعه گسترده‌تری از کارآفرینان و فرصت‌ها ارتباط برقرار کنند. با بنیانگذارانی که بودجه کافی ندارند، مقدار زیادی بازده استفاده نشده وجود دارد. امیدوارم این گزارش به سرمایه گذاری کمک کند تا شکاف سرمایه را کاهش دهد.”

این مطالعه نشان داد که زنان و کارآفرینان رنگین پوست تمایل به ایجاد شرکت هایی دارند که خدمت به نیازهای جوامع خود را در اولویت قرار می دهند. کسب‌وکارهای مبتنی بر جامعه تمایل کمتری به مقیاس‌پذیری دارند و بنابراین، بازدهی را که به‌طور سنتی سرمایه‌گذاران به دنبال آن هستند، ارائه می‌کنند. چالش بنیانگذاران اقلیت این است که چگونه مزایای به دست آمده از سرمایه گذاری در این نوع کسب و کار را بیان کنند.

از جمله یافته های دیگر، شبکه سازی و فضاهای شبکه ای عادلانه است به عنوان یک چالش کلیدی برای کارآفرینان کم بودجه ظاهر شد. بنیان‌گذاران سیاه‌پوست و لاتینکس معمولاً سطح دسترسی یکسانی به منابع مالی راه‌اندازی از طریق شبکه دوستان و خانواده ندارند که به طور سنتی به کارآفرینان جدید کمک می‌کند. در عوض، بنیان‌گذاران اقلیت به تامین مالی جمعی تکیه می‌کنند، که عموماً در توانایی آن برای جذب سرمایه قابل توجه ناکافی و ناکارآمد است.

زنان و کارآفرینان رنگین پوست ترجیح می دهند با سرمایه گذاران به صورت مجازی یا در نمایشگاه های تجاری ملاقات کنند. با این حال، بسیاری از سرمایه‌گذاران در ساعات شاد و در حین شرکت در فعالیت‌های اوقات فراغت با موانع بالا در موسسات منحصر به فرد سنتی، از جمله باشگاه‌های گلف و تنیس، به برقراری ارتباط ادامه می‌دهند. این گسست فضایی به این معنی است که بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اقلیت همدیگر را پیدا نمی‌کنند.

توصیه هایی برای بنیانگذاران اقلیت

تجزیه و تحلیل Transparent Collective از نتایج کارآفرینان.

در این گزارش آمده است که بنیانگذاران اقلیت باید به جای تمرکز صرف بر نتیجه و تأثیر بالقوه بر جامعه، بحث را در مورد سودآوری و مقیاس پذیری کسب و کار مجدداً در نظر بگیرند. ایجاد تعادل بین نقاط علاقه شخصی و فرصت های رشد به سرمایه گذاران کمک می کند تا احتمالات سود مالی را ببینند.

بنیانگذاران اقلیت نیز باید از قدرت پاسخگویی شخصی و تعهد جامعه استفاده کنند. بنیان‌گذارانی که کسب‌وکارهایی را ایجاد می‌کنند که تأثیری بیش از قیمت نهایی دارند، ریسک پرواز کمتری برای سرمایه‌گذاران دارند.

توصیه هایی برای سرمایه گذاران

در این گزارش آمده است که سرمایه گذاران باید به دنبال ایجاد فضاهای امن و عادلانه برای ارتباط با کارآفرینانی باشند که ممکن است در حلقه های شبکه فعلی خود ملاقات نکنند.

علاوه بر این، آنها باید سرمایه‌گذاران متنوعی را استخدام کنند که بتوانند انگیزه‌ها و تأثیر بالقوه کسب‌وکارهای اقلیت‌ها را درک کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.