جستجوی شغل: مایکروسافت با شفافیت پرداخت پیشتاز است


آیا می‌دانستید که تنها حدود 12 درصد از آگهی‌های شغلی که به صورت آنلاین در ایالات متحده تبلیغ می‌شوند، شامل محدوده حقوق می‌شوند؟ به نظر می‌رسد قوانین جدید آن را تغییر می‌دهد، که برای کسانی که در حال تغییر شغل هستند مثبت است: عدم شفافیت جبران خسارت در مذاکره اغلب باعث می‌شود کاندیداها احساس کنند که در بهترین حالت گول خورده‌اند و در بدترین حالت فریب خورده‌اند. این غیرمعمول نیست که کارمندان متوجه شوند که وقتی کار جدیدی را شروع کرده اند، دستمزد کمتری نسبت به سایرین در همان سطح دریافت می کنند که همان کار را انجام می دهند.

شکاف جنسیتی در مذاکره نیز می‌تواند وارد عمل شود. بر اساس گزارش موسسه تحقیقات سیاست زنان، زنان در ایالات متحده 83 درصد از متوسط ​​درآمد سالانه مردان در سال 2021 را به دست آوردند.

نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد صفحه در حال چرخش است. از دیدگاه فردی که به دنبال شغل جدید است، داشتن مقیاس حقوق و دستمزد در دسترس واقعاً به ساده‌سازی این فرآیند کمک می‌کند. در 8 ژوئن، مایکروسافت در یک پست وبلاگی اعلام کرد که چهار طرح جدید نیروی کار کارمند را ارائه خواهد کرد، که یکی از آنها اضافه کردن دامنه حقوق در همه پست‌های شغلی داخلی و خارجی خود در سراسر ایالات متحده است که حداکثر تا ژانویه 2023 آغاز می‌شود.

در جاهای دیگر، شرکت ها ابتکارات دیگری را برای جذب و حفظ استعدادها به کار می گیرند. آمازون اعلام کرد که محدودیت پایه دستمزد خود را برای کارمندان شرکت ها دو برابر می کند و به 350000 دلار می رساند تا از «بازار کار به ویژه رقابتی» فعلی استقبال کند. Walmart همچنین به دنبال جذب استعدادها، به ویژه فارغ التحصیلان جدید است: یک برنامه آزمایشی با هدف این بخش، دنبال کردن این گروه در نقش های مدیر فروشگاه با حقوق تا سقف 210,000 دلار است.

اینها همه چیزهای مثبتی برای شکارچیان کار است، بنابراین اگر اکنون آماده جستجوی شغل جدید هستید، ما سه مورد زیر را برای بررسی داریم. و می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، هیئت شغلی VentureBeat را بررسی کنید.

مهندس نرم افزار کارکنان، سازمانی، در واقع

کار: Indeed به دنبال یک مهندس نرم‌افزار کارکنان برای تیم رشد SMB خود است، جایی که شما نرم‌افزاری را می‌سازید که کارفرمایان را برای ارسال مشاغل با کیفیت بالا راهنمایی می‌کند که عملکرد خوبی در نتایج جستجوی Indeed دارند.

مسئولیت ها: شما به یک تیم مشترک از مهندسان بسیار با استعداد، طراحان UX و مدیران محصول ملحق خواهید شد. اگر به داده‌ها نگاه کنید، آن‌ها را به روش‌های مختلف برش دهید و به بینش‌های جالبی دست یابید، چیزی است که در آن پیشرفت می‌کنید، دقیقاً در آن جا می‌شوید.

نیازمندی ها: شما به مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، ریاضیات یا رشته ای معادل به علاوه پنج سال یا بیشتر تجربه برنامه نویسی با جاوا، جاوا اسکریپت یا پایتون نیاز دارید. علاوه بر این، سه سال تجربه بیشتر در ساخت برنامه های فول استک با React و Redux مورد نیاز است.

در مورد نقش مهندس نرم افزار کارکنان اطلاعات بیشتری کسب کنید و فرصت های بیشتری را در Indeed بررسی کنید.

مهندس ارشد نرم افزار Genomics، Agilent

کار: برای تقویت تیم نرم افزاری خود در Genomics، Agilent به دنبال یک مهندس نرم افزار برای رهبری تلاش توسعه نرم افزارها و ابزارهای مبتنی بر وب نسل بعدی است.

مسئولیت ها: شما تلاش‌های توسعه نرم‌افزار را در سراسر مناطق جغرافیایی هماهنگ می‌کنید و همچنین نمونه‌های اولیه سریع و کاربردی را برای کمک به بررسی دستورالعمل‌های فنی ایجاد خواهید کرد. نگهداری و بهبود ادغام مستمر نرم افزار Genomics موجود نیز بخشی از این نقش است، همانطور که ارتباط بین تیم های متقابل مانند بازاریابی، حقوقی، عملیات و تیم های فروشنده را مدیریت می کند.

نیازمندی ها: این یک نقش عملی در صورت لزوم است، و شما باید راحت باشید که به تیم مهندسی هدایت فنی بدهید.

اطلاعات بیشتری در مورد موقعیت مهندس نرم افزار Genomics و نقش های اضافی در Agilent در دسترس است.

تحلیلگر ارشد داده و بینش، مانی گرام

کار: تحلیلگر ارشد محصولات دیجیتال دارای مهارت های تحلیلی قوی برای تحقق استراتژی تعامل دیجیتال مانی گرام از طریق توسعه راه حل های روشنگر و عملی است.

مسئولیت ها: برای درک اهداف کسب و کار و اطمینان از همسو بودن معیارهای ردیابی و اندازه گیری دیجیتال، با مشتریان داخلی ارتباط برقرار خواهید کرد. در این موقعیت شما با مشارکت با رهبری مستقیم، مدیران محصول و مهندسان، مستقیماً بر تصمیمات استراتژیک کلیدی محصول تأثیر خواهید گذاشت.

نیازمندی ها: مدرک لیسانس (یا معادل خارجی) در ریاضیات، آمار، علوم کامپیوتر، سیستم های اطلاعاتی، یا یک رشته مرتبط مستقیم، به علاوه سه تا پنج سال تجربه تجزیه و تحلیل. همچنین به تجربه برنامه و/یا تجزیه و تحلیل وب، به ویژه کار بر روی Google Analytics، Firebase یا ابزارهای مشابه برای سنجش مزایای تجربیات دیجیتال و رفتارهای مشتری نیاز دارید.

اطلاعات بیشتر در مورد نقش تحلیلگر ارشد محصولات دیجیتال و فرصت های بیشتری در MoneyGram موجود است.به درخواست برای یک نقش جدید فکر می کنید؟ هیئت شغلی VentureBeat هزاران نقش باز برای کشف دارد

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.