10 بهترین پیشنهادات حیوانات خانگی جعبه آبی جویدنی (2022): لوازم گربه و سگ


جویدنی است آمازون محصولات حیوان خانگی. تقریباً همه چیزهایی را که برای دوست پشمالوی شما نیاز دارید، خواه گربه، سگ، اسب، مرغ، همستر یا پرنده داشته باشید، دارد. Chewy در حال حاضر هزاران محصول را برای رویداد Blue Box خود دارد – یک فروش چهار روزه در سراسر سایت که تا 24 ژوئن ادامه دارد. تمامی تخفیف ها هنگام تسویه حساب اضافه می شود.

ما در زیر برخی از معاملات را در مورد محصولات مورد علاقه خود بیان کرده‌ایم، اما توصیه می‌کنیم همه چیز را مرور کنید، مخصوصاً برای برندهای خاص غذا و رفتارهایی که حیوانات خانگی‌تان را دوست دارند. برخی از قیمت‌ها ممکن است بسته به اینکه آیا می‌توان آن‌ها را به سفارش ارسال خودکار اضافه کرد، چند سنت اضافی تخفیف داد (می‌توانید آن‌ها را برای خرید یک‌باره اضافه کنید و بعداً آن را حذف کنید).

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

فهرست مطالب

بقیه معاملات گربه Chewy را اینجا ببینید، از جمله اسباب‌بازی‌ها تا 50 درصد تخفیف.

عکس: جویدنی

این بسته مانند یک هدیه کریسمس است که زودتر آمده است. این شامل سه اسباب‌بازی است، از جمله یک راهرو برای خزیدن گربه و اسباب‌بازی‌های گربه‌ای. (از لحاظ فنی در مجموع هفت اسباب بازی است، دو نوع اسباب بازی فقط در یک مجموعه سه تایی عرضه می شود.) همچنین دو کیسه خوراکی وجود دارد. چند جعبه دیگر نیز موجود است.

شما در این لیست آیتم های فریسکو زیادی را مشاهده خواهید کرد. این برند حیوان خانگی خود Chewy است و هر دو لوازم گربه و سگ آن جامد هستند. اگر گربه دارید، داشتن سطوح زیادی برای خراشیدن آنها ضروری است. این بسته دارای سه رمپ مقوایی با اندازه های مختلف برای لذت بردن آنها است. یک بسته ماهی گربه ای نیز برای امتحان کردن وجود دارد.

عکس: جویدنی

من عاشق این خانه های مقوایی و گربه هایم هستم. آنها زیبا هستند و به راحتی کنار هم قرار می گیرند، و همه آنها خراش های مقوایی در داخل دارند. به علاوه، آنها مکانی برای مخفی شدن ارائه می دهند. اینها فقط دو مورد از بسیاری از طرح های زیبا هستند، همچنین می توانید یک استودیوی یوگا، کامیون بستنی، و فروشگاه سوشی پیدا کنید.

اگر گربه شما قبلا یکی از این مارک ها را می خورد، خوش شانس هستید. ما توصیه نمی کنیم آن را فقط برای فروش تغییر دهید.

بقیه معاملات سگ Chewy را اینجا ببینید، از جمله اسباب‌بازی‌ها تا 50 درصد تخفیف.

عکس: جویدنی

این جعبه توله سگ شامل چند کالای مختلف برای توله‌های جدید است، مانند یک اسباب‌بازی کرکی، یک پتوی نرم برای نوازش، چند غذای مختلف و موارد ضروری: کیسه‌های مدفوع. دسته ای از تم های دیگر برای سگ های بزرگتر نیز وجود دارد.

همه سگ ها برای گرفتن توپ تنیس نیاز دارند. اینها یک جیر جیر اضافه می کنند تا توجه آنها را جلب کند. Chewy می گوید اندازه برای سگ های کوچک تا متوسط ​​بهترین است.

این یک راه آسان برای به دست آوردن انواع اسباب بازی است، چه بخواهید چند گزینه مختلف را معرفی کنید و چه هنوز مطمئن نیستید که فیدو چه چیزی را دوست دارد. شما چهار اسباب بازی مخمل خواب دار، از جمله دو حیوان زیبا، و دو طناب برای جویدن یا طناب کشی دریافت خواهید کرد.

تخت پوشیده شده با گلدان عسلی Disney Winnie the Pooh

عکس: جویدنی

این بسیار زیباترین تختی است که تا به حال برای سگ های کوچک (یا گربه ها!) دیده ام. آنها می توانند در این تخت سرپوشیده که شبیه گلدان عسل ریخته شده پوه است کمی از حریم خصوصی و گرما برخوردار شوند. یک نیز وجود دارد نسخه همراه با این تخت و یک تخت مستطیلی سنتی تر با 53 دلار تخفیف (13 دلار تخفیف).

اگر سگ شما عاشق Beggin’ Strips است، این یک معامله بسیار خوب برای آنهاست که برای مدتی از آن لذت ببرند. طرفدار این بیکن تقلبی نیستید؟ در حال حاضر تعداد زیادی تخفیف دیگر نیز وجود دارد.

عکس: جویدنی

Chewy همچنین یک کارت هدیه الکترونیکی 25 دلاری ارائه می دهد اگر 75 دلار را برای لیست انتخابی از اقلام خرج کنید. اقلام زیر از نظر فنی در فروش نیستند، اما بخشی از لیست مواردی هستند که برای ما متمایز بودند. می‌توانید فهرست کاملی برای سگ‌ها و گربه‌ها، و همچنین حیوانات خانگی کوچک، خزندگان، اسب‌ها، ماهی‌ها، پرندگان و حیوانات مزرعه مشاهده کنید. ما مواردی را که آزمایش کرده‌ایم و با ★ دوست داشته‌ایم یادداشت کرده‌ایم، بنابراین برای بقیه، حتماً نظرات را بررسی کنید.

سگ ها

گربه ها

پرندگان و حیوانات خانگی کوچک

معاملات نظافت اسب