عکس‌های کووید برای بچه‌های کوچک بالاخره اینجا هستند. حالا برای سخت ترین قسمت


در برخی از روش های اطفال، واکسن ها در حال حاضر به بازوها می روند. گروه پزشکی کودکان، یک مطب خصوصی در آتلانتا، به محض اینکه اجازه داده شد، دوزها را سفارش داد و اولین محموله خود را در روز دوشنبه، تعطیلات ژوئن، دریافت کرد. آنها شروع به واکسیناسیون در زمان ناهار کردند. جنیفر شو، متخصص اطفال در مطب و ویراستار آکادمی اطفال آمریکا می گوید: «ما تقاضای زیادی داشتیم. ما حتی تماس‌هایی از بیمارانی دریافت کرده‌ایم که پزشکانشان هیچ واکسن کووید را برای این گروه سنی ندارند.»

همانطور که نشان می دهد – و همانطور که والدین هستند گزارش در توییتر– در دسترس بودن متفاوت است. این ممکن است به دلیل پیش‌بینی‌های قبلی در مورد جذب کم باشد. مطب ها و بیمارستان ها اگر انتظار علاقه زیادی نداشته باشند، ممکن است نخواهند فضای فریزر و زمان کارکنان را سرمایه گذاری کنند. اما ممکن است به دلیل یک مانع بوروکراسی نیز باشد که واکسیناسیون کووید را از همان روزهای ابتدایی آن ادامه داده است. برخلاف تقریباً هر واکسن دیگری، این واکسن از یک توزیع کننده تجاری تهیه نمی شود. توسط دولت فدرال توزیع می شود و از طریق ادارات بهداشت ایالتی هدایت می شود. بنابراین برای دریافت آن، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید اسناد CDC را تکمیل کنند. این درست است حتی اگر آنها قبلاً در برنامه های دولتی دیگر، از جمله واکسن برای کودکان (معروف به VFC) شرکت کنند، که واکسن برای خانواده های بدون بیمه درمانی خصوصی را تضمین می کند.

مارکوس پلشیا، پزشک و رئیس پزشکی انجمن مقامات بهداشت ایالتی و منطقه ای، می گوید: «مشارکت ارائه دهندگانی که معمولاً در برنامه VFC شرکت می کنند، بسیار خوب بوده است. «انتقال آن به سایت‌های تمرین خصوصی روند کندتر بوده است. آنها عادت ندارند بخشی از برنامه های واکسن دولتی باشند. برخی از آنها به دلیل کاغذبازی و دردسر نمی خواهند این کار را انجام دهند.»

برنامه واکسیناسیون کودک ممکن است به دلیل مشکل دیرینه دیگری نیز با مشکل مواجه شود: اندازه ویال‌های واکسن. هر کدام دارای 10 دوز است و پس از ذوب شدن و باز شدن، باید ظرف 12 ساعت استفاده شود. «به خصوص پزشکان اطفال دوست ندارند واکسن را هدر دهند. هانان می گوید: آنها آن را به عنوان یک کالای گرانبها می بینند. وادار کردن آنها به سفارش ویال های کافی برای داشتن واکسن در دسترس هر روز، زمانی که آنها به طور بالقوه واکسن را به یک نفر می دهند و 9 دوز را دور می اندازند زیرا نه بچه دیگر ندارید – این یک چالش است.

عارضه دیگر این است که تمام محافظت های کووید تا کنون، از جمله واکسیناسیون، به طور ناعادلانه توزیع شده است. بر اساس تحلیل قیصر، نیمی از این 19 میلیون کودک زیر 5 سال کودکان رنگین پوست هستند. 41 درصد برای بیمه به Medicaid متکی هستند و 4.5 درصد بیمه نیستند. از آنجایی که سایت‌های عمومی، داروخانه‌ها و مدارس برای کمک به کوچک‌ترین بچه‌ها در دسترس نیستند، فشار بیشتری بر مراکز بهداشتی محلی و فدرال برای دسترسی به کودکان نزدیک آنها وارد می‌شود. جن کیتس، مدیر سیاست بهداشت جهانی و اچ آی وی در بنیاد کایزر، می گوید: «ما از هر بخش از راه اندازی می دانیم که برخی از گروه هایی که محروم ترین هستند، در همان اوایل واکسینه نشدند. “اینها کودکانی هستند که به دلایل مختلف آسیب پذیر هستند و آخرین چیزی که هر کسی می خواهد این است که به طور نامتناسبی رنج بکشند یا دسترسی بدتری به این مداخله داشته باشند.”

در این مرحله، کارشناسان به جای جذب آهسته امیدوارند نه جذب والدینی که فرزندانشان به زودی ملاقات هایی با کودک خوب دارند یا قرارهای تابستانی برای آماده کردن آنها برای ورزش خواهند داشت، ممکن است ترجیح دهند به جای انجام یک سفر خاص، چند ماه صبر کنند. این مزایا و معایب دارد: بچه ها را برای مدت طولانی تری در برابر کووید آسیب پذیر می کند، اما واکسن را به عنوان یکی از واکسن هایی که در سال های اولیه دریافت می کنند عادی می کند.

برای برخی از والدین، مسئله برنامه ریزی نیست، بلکه اعتماد است. آنها در حین انجام این کار به صبر بیشتری از سوی افراد درون سیستم پزشکی نیاز دارند، شاید همانطور که سال گذشته برای خودشان کار کردند. آنجلا کی. شن، دانشمند پژوهشی مهمان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا که نگرش به واکسیناسیون را مطالعه می کند، می گوید: «در قرار بعدی خود با پزشک اطفال، آنها ممکن است درخواست مکالمه کنند – که با تماس با مطب متفاوت است» تا عکس را ترتیب دهند. ممکن است چندین مکالمه با برادر، خواهر، داروساز و همچنین پزشک اطفال آنها نیاز باشد. این افراد در وسط، کسانی هستند که استراتژی‌های پیام‌رسانی سلامت عمومی می‌خواهند به دنبال آن‌ها باشند تا به سؤالاتشان به روشی غیرپدرانه پاسخ دهند.»