گزارش: 90 درصد از سازمان ها نشان دهنده افزایش تقاضا برای اتوماسیون است


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


گزارش جدید Salesforce نشان داد که تقاضا برای اتوماسیون از سوی تیم های تجاری برای بیش از 90 درصد سازمان ها در دو سال گذشته افزایش یافته است.

انقلاب اتوماسیون اینجاست و شرکت‌ها شروع به کار کرده‌اند. در یک بازار رقابتی فزاینده و عدم اطمینان اقتصاد کلان در سراسر بازارها، کسب و کارها به دنبال راه هایی برای خودکارسازی فرآیندها و گردش کار خود هستند تا رشد، بهره وری و کارایی را هدایت کنند.

با این حال، علی‌رغم تمایل به افزایش اتوماسیون، 96 درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که اصلاح و بازسازی اتوماسیون‌ها را چالش برانگیز می‌دانند، و 80 درصد سازمان‌ها نگران هستند که حمایت از اتوماسیون احتمالاً بدهی فنی را ترکیب کند. و در حالی که نشانه‌های واضحی وجود دارد که شرکت‌های پیشرو دیجیتالی تشخیص می‌دهند که اتوماسیون بسیار مهم است، راه‌های درست و غلطی برای ایجاد یک استراتژی اتوماسیون قابل اعتماد و جامع وجود دارد.

منبع: Salesforce

زمانی که صحبت از اتوماسیون به میان می‌آید، سرعت اغلب یک هدف است، اما اجرای سریع آن بدون ابزار مناسب، کسب‌وکار را در موقعیتی بسیار آسیب‌پذیر و پرخطر قرار می‌دهد. به همین دلیل است که شرکت‌ها باید اتوماسیون را به روشی مقیاس‌پذیر و آینده‌نگر پیاده‌سازی کنند، روشی که به جای ایجاد مانع از آن‌ها و انباشت بدهی‌های فنی، مبتنی بر فناوری‌های موجود است و آنها را بهبود می‌بخشد.

همانطور که چشم انداز کسب و کار همچنان در حال تکامل است، سازمان ها باید با فناوری های انعطاف پذیری که می توانند به سرعت با تغییرات سازگار شوند، ماهر باشند. ثابت شده است که اتوماسیون بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی شرکتی است و تحقیقات Salesforce نشان می دهد که اتوماسیون نقش کلیدی ایفا می کند زیرا شرکت ها با تحول دیجیتال مداوم دست و پنجه نرم می کنند.

Salesforce برای گزارش خود، یک نظرسنجی جهانی از 600 مدیر ارشد فناوری اطلاعات و تصمیم گیرندگان فناوری اطلاعات انجام داد.

گزارش کامل Salesforce را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معاملات انجام دهند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.

موضوعات


اتوماسیونکسب و کارتجزیه و تحلیل سازمانی