Slack فکر می کند که به برنامه کنفرانس ویدیویی دیگری نیاز دارید


اگه کار میکنی در یک دفتر، به احتمال زیاد زمان زیادی را صرف Slack می کنید. پلت فرم پیام‌رسانی در محل کار به ابزار مهم‌تری در عصر کار از خانه تبدیل شده است. و چیزهای جدیدی را منتشر کرده است که قرار است فضای اداری را به صورت آنلاین تکرار کند. سال گذشته Slack Huddles را معرفی کرد – اتاق صوتی خود به خودی که می‌توانید مستقیماً در Slack به آن بپیوندید – و به سرعت تبدیل به سریع‌ترین ویژگی در تاریخ Slack شد. اکنون این شرکت در حال اضافه کردن ویدئو به Huddles است و به سمت تبدیل شدن به یک سرویس کنفرانس ویدئویی تمام عیار حرکت می کند.

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه گرفته نیز مشاهده کرد.

این هفته در Gadget Lab، لورن گود و گیلاد ادلمن نویسندگان WIRED در مورد Zoomification of Slack چت می‌کنند، اینکه آیا واقعاً به یک برنامه چت ویدیویی دیگر نیاز داریم یا خیر، و همه اینها برای نحوه ارتباط آنلاین ما به چه معناست.

نمایش یادداشت ها

داستان لورن در مورد اینکه چگونه آینده Slack بسیار شبیه زوم است را بخوانید. مشخصات WIRED 2014 Mat Honan از بنیانگذار Slack استوارت باترفیلد را بخوانید. در اینجا قطعه کلایو تامپسون در مورد چگونگی زمان برای “حداکثر محصول قابل دوام” است.

توصیه ها

گیلاد توصیه می کند که یک تابه سرآشپز تهیه کنید. لورن استفاده از چت ربات Calendar را در Slack توصیه می کند.

گیلاد ادلمن را می توانید در توییتر @ پیدا کنیدگیلادادلمن. لورن گود @لورن گود. مایکل کالور @تنقلات جنگی. خط تلفن اصلی را در @GadgetLab. این نمایش توسط بون اشورث (@بوناشورث). موسیقی تم ما توسط Solar Keys است.

نحوه گوش دادن

همیشه می‌توانید از طریق پخش‌کننده صوتی در این صفحه به پادکست این هفته گوش دهید، اما اگر می‌خواهید برای دریافت هر قسمت به صورت رایگان مشترک شوید، به این صورت است:

اگر از iPhone یا iPad استفاده می کنید، برنامه ای به نام پادکست را باز کنید یا فقط روی این پیوند ضربه بزنید. همچنین می توانید برنامه ای مانند Overcast یا Pocket Casts را دانلود کنید و Gadget Lab را جستجو کنید. اگر از Android استفاده می‌کنید، فقط با ضربه زدن روی اینجا می‌توانید ما را در برنامه Google Podcasts بیابید. ما هم در Spotify هستیم. و اگر واقعاً به آن نیاز دارید، در اینجا فید RSS است.