13 بهترین صندلی اداری (2022): بودجه، لوکس، کوسن، چرخ و تشک


اگر با این صندلی ها برخورد کردید، توصیه می کنیم پول نقد خود را پس انداز کنید و به سراغ یکی از گزینه های بالا بروید.

Steelcase Series 1 با قیمت 491 دلار: من می‌خواستم سری 1 را دوست داشته باشم، مخصوصاً بعد از داشتن چنین تجربه خوبی با Gesture. بزرگ‌ترین مشکل من با تکیه‌گاه بازو است—بالاها به جلو و عقب و پهلو به پهلو می‌لغزند، که می‌تواند چیز خوبی باشد، با این تفاوت که هر بار که حرکت می‌کردم موفق می‌شدم بازویم را نیشگون بگیرم. هیچ راهی برای قفل کردن آنها در جای خود وجود ندارد، بنابراین در حالی که تنه من احساس می کرد حمایت می شود، بازوهایم وجود نداشت. صندلی نیز بسیار خمیده است، که می تواند احساس کند در طول روز در یک موقعیت به دام افتاده اید.

صندلی تناسب اندام FlexiSpot Sit2Go 2-in-1 به قیمت 330 دلار: این ایده خوبی به نظر می رسد زیرا به شما امکان می دهد هنگام نشستن پشت میز کمی ورزش کنید. وقتی ایمیلم را چک می‌کردم احساس می‌کردم با رکاب زدن از آنجا دور شدم. مشکل اینجاست که خیلی راحت نیست. (من نمی توانستم تمام روز روی آن بنشینم.) همچنین مانند یک دوچرخه ورزشی ارزان قیمت با مقاومت کم به نظر می رسد، بنابراین شما بدترین هر دو دنیا را دریافت می کنید. برای قرار دادن آن به یک میز ایستاده نیز نیاز دارید.

صندلی وظیفه پاپین به قیمت 399 دلار: این به سادگی صندلی های اداری است. بخش های زیادی از آن وجود ندارد که بتوانید آن را تنظیم کنید، اما قسمت پشتی آن کار خوبی برای همراستایی با ستون فقرات انجام می دهد. صندلی روکش شده از نظر راحتی خوب است، اما مواد مشبک روی پشتی باعث تنفس آن می شود. متأسفانه، چرخ‌ها به آرامی نمی‌چرخند و صدای بسیار بالایی دارند. همچنین گیج کننده است که چرا Poppin به همان اندازه هزینه دارد که با انتخاب برتر ما که کمی ارزان تر است، بسیار بیشتر است.

Flexispot Soutien به قیمت 290 دلار: لایه فوم ضخیم در مدیریت گرما بسیار ضعیف است، بنابراین شما اراده به مرور زمان روی این صندلی عرق می کنید. پشتی مشبک کمی کمک می کند، و نسبتاً شیک و راحت است. با این حال، به نظر می رسد که به طور غیر ضروری بزرگ است، و تکیه گاه کمر به راحتی در هنگام حرکت به اطراف می لغزد.

تکنیون اطراف صندلی به قیمت 675 دلار: من هنوز در تقلا برای دیدن هستم چرا این صندلی به همان اندازه قیمت دارد. این حس فوق العاده شبیه به صندلی وظیفه پاپین بالا (که تقریباً نصف قیمت است)، اما چرخ‌های تکنیون حتی بدتر هستند. آنها به طرز آزاردهنده ای بلند هستند و احساس ارزانی دارند.