13 بهترین کیف و کیف لپ تاپ (2022): پایدار، مقاوم در برابر آب و هوا، بادوام


اکنون بیش از همیشه، مردم کارهای ترکیبی انجام می دهند که آنها را از خانه به اداره به کافی شاپ گوشه ای می برد. حتی اگر به طور دائم از خانه کار می کنید، گهگاه باید به دنیا بروید و آشغال های خود را با خود بیاورید. کوله پشتی این کار را انجام می دهد، اما برخی از ما کیف هایی را می خواهیم که به زیبایی لباس هایمان باشند. اینجاست که یک کیف یا کیف کار خوب وارد می شود.

نیاز یا سبک شما هر چه باشد، ما گزینه ای داریم که شما دوست دارید. این جوراب ها آن کیف های نازک و بدون جیبی نیستند که همه ما جمع می کنیم. ما کیف‌هایی را امتحان کردیم که سازماندهی را آسان می‌کنند و می‌توانند در برابر عوامل و میزان فرسودگی طبیعی که زندگی به ارمغان می‌آورد مقاومت کند.

اگر یک کوله پشتی یا یک کیسه پیام رسان را ترجیح می دهید، ما برای آن ها نیز راهنماهایی داریم، و همچنین مجموعه ای از انواع کیف های مورد علاقه ما که از مواد بازیافتی ساخته شده اند.

به روز شده در ژوئن 2022: ما Sling بزرگ بازیافت شده Cuyana، یک کیف کیف از Stuart & Lau، و چند مورد افتخار را اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید