گزارش: کارگران دارای گواهینامه Google Cloud 65٪ افزایش حقوق بیشتری دریافت می کنند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


طبق گزارش جدید O’Reilly Media، دریافت گواهینامه های Google Cloud باعث افزایش حقوق کارکنان ابری 7.1 درصد می شود که 65 درصد بیشتر از میانگین افزایش حقوق 4.3 درصدی است.

کارگران متمرکز بر فضای ابری در حال حاضر پرطرفدارترین استعدادهای فناوری هستند زیرا تعداد فزاینده‌ای از سازمان‌ها در هر اندازه از ابزارها و خدمات ابری استفاده می‌کنند و به نوبه خود به کارکنان مجرب با مجموعه مهارت‌های مناسب نیاز دارند.

بر اساس این گزارش، که روندهای حقوق و دستمزد و اشتغال برای کارگران متمرکز بر ابر را آشکار می کند، نزدیک به نیمی (48٪) از کل پاسخ دهندگان در سال گذشته در برنامه های آموزش فنی یا صدور گواهینامه شرکت کردند. شایع ترین دلایل شرکت در آموزش، یادگیری فن آوری های جدید (42%) و بهبود مهارت های موجود (40%) بود. امنیت شغلی تنها برای یک اقلیت بسیار کوچک (4٪) موضوعی بود که مطابق با مشاهده این بود که کارمندان در بازار کار دست بالا را دارند و بیشتر نگران پیشرفت هستند.

درصد افزایش حقوق با زمان صرف شده در آموزش. منبع: O’Reilly.

از بین کسانی که گواهینامه ها را دنبال کردند، آموزش در پلتفرم های ابری اصلی، از جمله AWS، Azure و Google Cloud، با افزایش حقوق و دستمزد همراه بود. به عنوان مثال، افرادی که گزارش داده‌اند گواهینامه Google Cloud Certified Professional Cloud Architect را دریافت کرده‌اند به طور متوسط ​​231000 دلار درآمد دارند و همچنین افزایش قابل توجهی 7.1 درصد حقوق دریافت کرده‌اند. این تفاوت قابل توجهی با میانگین حقوق سالانه 182000 دلاری و افزایش متوسط ​​حقوق 4.3 درصدی متخصصان ابری است که به ترتیب نشان دهنده 27 درصد افزایش حقوق و 65 درصد افزایش حقوق بیشتر است. حقوق و دستمزدها و افزایش حقوق برای گواهینامه های Google بسیار چشمگیر است، با توجه به اینکه Google Cloud کمترین استفاده را در بین پلتفرم های اصلی دارد. یافته‌ها نشان می‌دهد که یافتن استعدادهای مسلط با ابزارها و خدمات Google سخت‌تر است و حقوق‌ها را بالا می‌برد.

زمانی که پاسخ دهندگان به زمانی که آموزش می گذرانند نگاه می کنیم، افرادی که در سال گذشته 40 ساعت یا بیشتر در آموزش شرکت کرده اند، افزایش حقوق بالاتری در حدود 5 درصد دریافت کرده اند. افرادی که فقط یک تا نه ساعت آموزش گذرانده اند کمتر از 3 درصد افزایش حقوق دریافت می کنند.

نظرسنجی Cloud Salary 2022 از 778 پاسخ دهنده بر اساس موقعیت مکانی، جنسیت، سن، سطح تحصیلات، عنوان شغلی، گواهینامه های ابری و ابزارهایی که روزانه استفاده می کنند، نظرسنجی کرد.

گزارش کامل اوریلی را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معاملات انجام دهند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.