StreamElements: با بازی استریمرها با راهزنان تک دست، بازدیدکنندگان Twitch افزایش می‌یابند.


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. بیشتر بدانید.


StreamElements گزارش ماهانه خود را برای ماه می منتشر کرد و وضعیت پخش در ماه گذشته را نشان داد. بر اساس گزارش‌ها، هر دو بازی توییچ و فیس‌بوک جهش جزئی در تعداد بینندگان نشان دادند. استریمرهای جدید و دسته بندی استریم ها نیز روندهای سال را مختل می کنند.

این گزارش داده های خود را از Rainmaker.gg، شریک تحلیلی StreamElements دریافت می کند. در حالی که هم Twitch و هم Facebook Gaming از ابتدای سال شاهد کاهش تعداد بینندگان بوده اند، در این ماه افزایش اندکی مشاهده کردند. توییچ از 1.782 میلیارد ساعت در آوریل به 1.808 میلیارد ساعت تماشا رسید و بازی Facebook از 335 میلیون به 350 میلیون ساعت رسید.

جیسون کربس، CBO StreamElements، در بیانیه‌ای گفت: «در ماه‌های اخیر، ساعت‌های تماشای محتوای پخش زنده کاهش یافته است، زیرا دنیا باز شده است. با این حال، حتی در کمترین حد خود در سال جاری، بینندگان بالاتر از اوج خود قبل از همه‌گیری باقی مانده است و این رسانه را به عنوان وسیله‌ای ضروری برای برندهایی که به دنبال ارتباط با مخاطبان جوان‌تر هستند، معرفی کرده است. ما اکنون شاهد یک افزایش جزئی در بینندگان هستیم که می تواند نشان دهنده یک خط پایه جدید در حال حرکت به جلو باشد.”

طبق داده‌های دسته‌بندی‌های پخش جریانی، یک ژانر خاص در این ماه محبوب‌تر شده است: اسلات. Rainmaker می‌گوید که تماشای اسلات‌ها به یک متای بزرگ در توییچ تبدیل شده است، که راهزنان یک‌دست را به 10 گروه برتر سایت سوق داده است. این بازی به تازگی از Call of Duty: Warzone فاصله می‌گیرد و رتبه نهم را کسب می‌کند. به طور طبیعی، این ها بازی های اسلات مجازی هستند، نه ماشین های اسلات واقعی – که حیف است.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.