گزارش: 84 درصد از سازمان‌ها در سال گذشته نقض هویتی را تجربه کردند


ما مشتاقیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


برنامه ریزی امنیتی حیاتی هرگز مهمتر از این نبوده است. در حالی که بسیاری از سازمان‌ها در سال گذشته هویت را در اولویت قرار داده‌اند، نقض‌های مرتبط با هویت همچنان به‌عنوان یک تهدید مستمر باقی می‌مانند که باعث تأثیرات تجاری قابل توجهی می‌شود. افزایش تعداد هویت‌ها، چالش‌های ناشی از حملات فیشینگ و رشد مستمر پذیرش ابر، سازمان‌های امروزی را تحت فشار قرار می‌دهد تا اطمینان حاصل کنند که دسترسی به منابع شبکه با چنین امنیت و موفقیت انجام می‌شود.

در گزارشی که توسط Dimensional Research انجام شده است، اتحاد امنیت تعریف شده با هویت (IDSA) روندها و شکاف های سازمانی در تامین امنیت هویت های دیجیتال را بررسی می کند، از جمله پیشرفت سازمان ها در دفاع در برابر این حملات و عوامل داخلی که هم قادر و هم مداخله می کنند.

IDSA دریافت که سرمایه‌گذاری‌های امنیت هویت به عنوان یک نقطه کانونی با ابتکارات ابری، اعتماد صفر و تحول دیجیتال پیشرو ظاهر شده‌اند. با این حال، اصول اولیه مانند MFA، عدم تدارک، و بررسی دسترسی ممتاز هنوز وجود ندارد.

آیا سازمان‌های شما در نتیجه نقض هویت در سال گذشته تأثیر مستقیمی بر نتایج کسب‌وکار داشته‌اند؟  نتایج در نسخه کامل ذکر شده است.

84 درصد از سازمان‌ها در سال گذشته نقض هویتی را تجربه کرده‌اند که 78 درصد آن‌ها به تأثیر مستقیم تجاری در نتیجه آن اشاره کرده‌اند. وقتی پرسیده شد چه نوع نقضی، رایج ترین پاسخ حملات فیشینگ (59٪) بود، خواه حملات گسترده یا فیشینگ نیزه ای. از آنجایی که 96% گزارش داده‌اند که می‌توان با اجرای پیامدهای امنیتی متمرکز بر هویت از نقض جلوگیری یا به حداقل رساند، جای تعجب نیست که هویت برای 64% از سازمان‌ها به سه اولویت امنیتی راه یافته است.

504 شرکت کننده در نظرسنجی آنلاین مسئول مستقیم امنیت فناوری اطلاعات یا مدیریت هویت و دسترسی (IAM) در شرکتی با بیش از 1000 کارمند بودند. همه شرکت‌کنندگان در امنیت فناوری اطلاعات و هویت‌ها آگاه بودند و شامل اندازه‌های مختلف شرکت، سطوح شغلی و صنایع بودند.

گزارش کامل IDSA را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.