9 بهترین پهپاد (2022): بودجه، اسباب بازی، ویدیوی حرفه ای


اغراق نیست گفتن اینکه هواپیماهای بدون سرنشین دیدگاه ما را نسبت به جهان تغییر داده است. آن‌ها تکنیک‌های فیلم‌سازی دشوار و گران‌قیمتی را به کار گرفته‌اند و آن‌ها را برای همه قابل دسترس کرده‌اند. ویدیوهایی که زمانی به خدمه دوربین، جرثقیل‌های گران قیمت و ساعت‌ها فیلم‌برداری نیاز داشتند، اکنون می‌توانند در عرض چند دقیقه توسط بهترین پهپادها و تنها با ضربه زدن روی یک دکمه برخاست خودکار انجام شوند.

هر چند پهپادها فقط دوربین های پرواز نیستند. آنها همچنین نسخه مدرن وسایل نقلیه کنترل از راه دور هستند. دوباره، آنها به لطف حسگرهای برخورد هوشمند که از سرمایه شما در برابر حوادث ناگوار محافظت می کنند، پرواز را آسان تر و در دسترس تر کرده اند. مجموعه‌ای گیج‌کننده از پهپادها در دسترس هستند، اما یک تقسیم‌بندی اساسی وجود دارد که باید از آن آگاه بود: پهپادهای ارزان‌تر، در عین حال که سرگرم‌کننده هستند، هرگز به خوبی پرواز نمی‌کنند یا با مدل‌های گران‌تر، نتایجی را که ممکن است ویدیو و عکس ارائه کنند، ارائه نمی‌کنند. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید. با این اوصاف، اگر نگران شگفت‌انگیز کردن یوتیوب با شاهکار پانورامای گسترده خود نیستید، لازم نیست برای تهیه یک پهپاد خوب و سرگرم‌کننده هزینه زیادی کنید. در اینجا بهترین پهپادهایی هستند که من با هر بودجه ای آزمایش کرده ام.

حتماً راهنمای خرید بسیاری دیگر از ما را بررسی کنید، از جمله بهترین دوربین‌های اکشن، بهترین دوربین‌های کامپکت و بهترین دوربین‌های بدون آینه.

به‌روزرسانی ژوئن 2022: DJI Mini 3 Pro جدید را اضافه کرده‌ایم و قیمت‌ها و پیوندها را به‌روزرسانی کرده‌ایم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید