اوکراین یک سرویس حفاظتی DDoS را برای زنده ماندن از جنگ سایبری مستقر می کند


ما هیجان زده هستیم که Transform 2022 را به صورت حضوری در 19 ژوئیه و تقریباً 20 تا 28 ژوئیه بازگردانیم. برای گفتگوهای روشنگر و فرصت های شبکه هیجان انگیز به رهبران هوش مصنوعی و داده بپیوندید. امروز ثبت نام کنید!


دیروز، Radware ارائه‌دهنده امنیت سایبری اعلام کرد که سرویس دولتی ارتباطات و حفاظت اطلاعات ویژه اوکراین (SSSCIP) از سرویس محافظت از ابر DDoS و سرویس فایروال برنامه وب ابری (WAF) Radware برای محافظت از خود در بحبوحه جنگ روسیه و اوکراین استفاده می‌کند.

SSSCIP اوکراین مسئول حفاظت از منابع اطلاعاتی دولتی اوکراین است و از خدمات Radware برای محافظت از کشور در برابر حملات DDoS و برنامه های کاربردی شناخته شده و روز صفر استفاده می کند.

ویکتور ژورا، معاون رئیس SSSCIP اوکراین گفت: «حفاظت از زیرساخت فناوری اطلاعات در اوکراین اولویت اصلی ماست. Radware به ما کمک کرده است از شبکه های خود محافظت کنیم، از برنامه های کاربردی خود محافظت کنیم و انعطاف پذیری زیرساخت های فناوری اطلاعات خود را تقویت کنیم.

این مشارکت نشان می‌دهد که حملات DDoS و در سطح برنامه یکی از اساسی‌ترین تهدیدهایی هستند که سازمان‌های مدرن با آن مواجه هستند، نه فقط در زمینه جنگ سایبری بین روسیه و اوکراین، بلکه به طور گسترده‌تر به عنوان بخشی از جامعه جنایتکاران سایبری.

محافظت از ابر در برابر جنگ سایبری

اعلام این همکاری در حالی صورت می گیرد که اوکراین از زمان آغاز جنگ روسیه و اوکراین که با یک سری حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) منتسب به عوامل تهدید تحت حمایت روسیه آغاز شد، هدف حملات سایبری زیادی قرار گرفته است. .

SSSCIP از خدمات Radware در تلاش برای افزایش انعطاف پذیری خود در برابر این نوع حملات پیشرفته که خدمات ابری اوکراین را هدف قرار می دهند، استفاده می کند.

Yoav Gazelle، مدیر ارشد بازرگانی Radware، گفت: “با استفاده از سطح مناسب حفاظت، می توان در برابر حملات بسیار پیشرفته و با حجم بالا – چه از گروه های هکر و چه از بازیگران دولت ملی نشات گرفت.”

وقتی صحبت از دفاع در برابر حملات پیشرفته می‌شود، Gazelle تاکید می‌کند که راه‌حل‌های حفاظتی باید فراتر از مدل‌های امنیتی مبتنی بر محدودیت نرخ سنتی و مبتنی بر منفی باشد و در عوض از یادگیری ماشینی برای شناسایی خودکار و کاهش حملات پیچیده در زمان واقعی استفاده کند.

این امر به ویژه امروزه با کمبود استعداد در امنیت سایبری که سازمان‌ها در سراسر جهان با آن مواجه هستند، اهمیت دارد. سازمان ها نمی توانند به راه حل هایی که نیاز به پیکربندی دستی و ایجاد امضا دارند اعتماد کنند و باید راه حل های خودکار را به کار گیرند.

هنگام کاهش حملات DDoS، Gazelle توصیه می‌کند که شرکت‌هایی که راه‌حل‌های حفاظتی را به کار می‌گیرند، به دنبال ارائه‌دهندگانی باشند که بتوانند هم حملات حجمی و هم سیل‌های کوچک، حملات انفجاری و حملات رمزگذاری‌شده را کاهش دهند، که برای دور زدن دفاعی آنها طراحی شده‌اند.

بازار DDoS و حفاظت از برنامه ها

با در نظر گرفتن اینکه میانگین هزینه یک حمله DDoS در ایالات متحده 218000 دلار است و 60 درصد از سازمان‌ها گزارش می‌دهند که به توانایی خود در مدیریت ریسک سطح حمله اعتماد چندانی ندارند، جای تعجب نیست که سازمان‌های بیشتری شروع به سرمایه‌گذاری در DDoS و حفاظت از برنامه‌ها کرده‌اند. راه حل ها

امروزه، هر دو بازار حفاظت از DDoS و امنیت برنامه ها در حال رشد هستند، به طوری که انتظار می رود اولی از 3.3 میلیارد دلار در سال 2021 به 6.7 میلیارد دلار تا سال 2026 و دومی از 6.2 میلیارد دلار در سال 2020 به 13.2 میلیارد دلار در سال 2025 افزایش یابد. .

Radware یکی از ارائه دهندگان کلیدی است که از این رشد سود می برد و در سال گذشته 286.5 میلیون دلار درآمد کسب کرد، اما این تنها نیست. همچنین در حال رقابت با Cloudflare است که یک سرویس حفاظتی DDoS ارائه می دهد که وب سایت ها و برنامه ها را ایمن می کند.

Cloudflare در سال 2019 “IDC MarketScape: Worldwide DDoS Prevention Solutions” و “Forrester Wave: DDoS Mitigation Solutions” 2017 به عنوان پیشرو شناخته شده است. همچنین اخیراً گزارش داده است که در سال 2021 درآمدی بالغ بر 656.4 میلیارد دلار کسب کرده است.

به همین ترتیب، Akamai یک بازیگر کلیدی در این فضا نیز هست و حفاظت از DDoS را به عنوان بخشی از راه حل امنیتی و محاسبات لبه ای خود، Akamai Edge Security، ارائه می دهد که بیش از 200 ترابایت در ثانیه ظرفیت شبکه اضافی را برای کمک به سازمان ها برای افزایش انعطاف پذیری خود در برابر حملات DoS ارائه می دهد.

در ابتدای سال جاری، Akamai اعلام کرد که در سال 2021 3.5 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است.

اگرچه Gazelle می‌گوید که استفاده Radware از الگوریتم‌های منحصربه‌فرد و تکنیک‌های یادگیری ماشین، آن را از سایر ارائه‌دهندگان در بازار متمایز می‌کند، زیرا کاربران را قادر می‌سازد تا به استفاده از خدمات نرم‌افزار نرم‌افزاری بدون تخریب، حتی در هنگام حملات جدی ادامه دهند.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.