نیروهای مسلح آمریکا بدون کوک ضعیف تر هستند


در یک دنیای کامل، همه اینها با قانونی حل می شود که حق سقط جنین را تدوین می کند و امروز تصویب می شود و امضا می شود. با این حال، به جز آن، دولت بایدن چند گزینه دارد.

اول، وزارت دفاع می تواند فوراً اقداماتی را انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که همه اعضای خدمات ما و خانواده های آنها به مراقبت های باروری دسترسی دارند. ارتش باید دستورالعمل‌های واضحی را وضع و اجرا کند که به سربازان و خانواده‌هایشان اجازه می‌دهد برای دسترسی به مراقبت‌های سقط جنین، صرف نظر از اینکه در کجا مستقر هستند، مرخصی بگیرند، به گونه‌ای که حریم خصوصی آنها حفظ شود. یکی از گزینه‌ها می‌تواند خط‌مشی وزارت دفاع آمریکا باشد که به پزشکان نظامی اجازه می‌دهد برای هر نظامی که به دنبال سقط جنین است، به هر دلیلی مرخصی نقاهت تجویز کنند، که به آنها اجازه می‌دهد برای جستجوی خدمات سقط جنین به خارج از ایالت سفر کنند. با این حال، سرباز باید هزینه‌ها را از جیب خود بپردازد، زیرا بیمه نظامی نمی‌تواند خدمات سقط جنین غیرمرتبط با تجاوز جنسی، زنای با محارم یا مرگ قریب‌الوقوع فرد باردار را بازپرداخت کند.

وقتی صحبت از ارائه خدمات جامع سقط جنین بر اساس پایه می شود، دستان وزارت دفاع بسته است زیرا اصلاحیه هاید بودجه فدرال را از صرف هرگونه سقط جنین غیرمرتبط با تجاوز جنسی، زنای با محارم و زمانی که جان مادر در خطر است محدود می کند. در این موارد، علی‌رغم حکم دادگاه، همچنان امکان سقط جنین برای زنان در پایگاه‌هایی که ارائه می‌شود وجود خواهد داشت، اما بسیاری از پایگاه‌ها یا تأسیسات از امکانات مناسبی برخوردار نیستند. بنابراین قانونگذاران باید تجدید نظر کنند که آیا اصلاحیه هاید و ممنوعیت خدمات جامع سقط جنین در تأسیسات وزارت دفاع آمریکا با آمادگی نظامی سازگار است یا خیر. سیاستمداران ممکن است با حمایت از حقوق باروری انگیزه نداشته باشند، اما تهدید ارتش، تفنگداران دریایی، نیروی دریایی، نیروی فضایی و نیروی هوایی تضعیف شده می‌تواند آنها را به عمل تحریک کند. به هر حال، این قوانین امروز به طور قابل توجهی خطرات بیشتری نسبت به دیروز برای امنیت ملی ما دارند.

علاوه بر این، وزارت امور کهنه سربازان، که مشمول هاید نیست، باید فوراً یک بازنگری کامل از مقررات حاکم بر محدودیت های خود در مراقبت از سقط جنین انجام دهد. وزیر Denis McDonough ممکن است این اختیار را داشته باشد که مقررات موجود را لغو کند و ارائه خدمات سقط جنین به بیماران VA را آغاز کند. VA تاریخچه اخیر بازنویسی مقررات خود را دارد – اکنون مراقبت های تأیید کننده جنسیت را که زمانی ممنوع شده بود، به بیماران VA ارائه می دهد.

در مجموع، این اقدامات ممکن است ظاهری از حق انتخاب را برای آمریکایی‌هایی که زندگی خود را برای حقوق ما به خطر انداخته‌اند، بازگرداند. ممکن است به کاهش تأثیرات تصمیم دیوان عالی بر جانبازان، کسانی که هنوز یونیفرم پوشیده اند و خانواده های آنها کمک کند. اما هرگز کافی نخواهد بود. در نهایت، تنها احیای کامل حقوق باروری همه چیز را درست می کند.

ما به عنوان جانباز در دفاع از آزادی به کشورمان خدمت کردیم. ما ساکت نخواهیم بود زیرا آزادی انتخاب خود در مورد بدنمان در اینجا در خانه سلب شده است. ما تا زمانی که حقوق باروری به طور کامل برای همه نیروهای ما و همه آمریکایی ها احیا نشود، از مبارزه دست نخواهیم کشید. امنیت ملت ما به آن بستگی دارد.


نظر سیمی مقالاتی را توسط همکاران خارجی منتشر می کند که طیف وسیعی از دیدگاه ها را نشان می دهد. نظرات بیشتر را بخوانید اینجا، و دستورالعمل های ارسال ما را ببینید اینجا. ارسال نظر در [email protected].