توسعه دهندگان بازی به واژگونی Roe v. Wade واکنش نشان می دهند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. بیشتر بدانید.


با لغو 50 سال سابقه، دادگاه عالی ایالات متحده رای به لغو Roe v. Wade داد، حکمی که در سال 1973 از حق یک زن برای سقط جنین حمایت می کرد.

و با واکنش‌های همه افراد در سراسر جهان، توسعه‌دهندگان بازی به ارائه اظهارات خود در مورد رای 6-3 که احکام دادگاه‌های پایین‌تر را لغو کرد، پیوستند.

انجمن بین المللی توسعه دهندگان بازی اعلام کرد که از توسعه دهندگان بازی در سراسر جهان در دستیابی به مشاغل کامل و پایدار حمایت می کند و به آنها قدرت می دهد.

ما معتقدیم که استقلال بدنی و انتخاب در مورد مسائل مربوط به تولید مثل و مراقبت های بهداشتی برای دستیابی به این ماموریت مناسب است. برای مدیریت موفقیت آمیز حرفه و زندگی خود باید بر مسائل سلامتی خود کنترل داشته باشید.» IGDA گفت.

این گروه افزود: «به عنوان یک سازمان جهانی، ما درک می‌کنیم که همه افراد آزادی‌ها و آزادی‌های مربوط به خودمختاری بدنی را تجربه نمی‌کنند یا به آن دسترسی ندارند، و ما با تلاش‌ها برای تضعیف آزادی‌های موجود مخالفیم. ما عمیقاً نگران افزایش مداخلات دولت هستیم که انتخاب باروری و دسترسی به مراقبت را تضعیف و محدود می کند. ما با صنعت بازی و رهبران جامعه که برای حمایت از همه کسانی که تحت تأثیر منفی این تلاش‌ها قرار می‌گیرند، تحسین می‌کنیم و همبستگی خود را نشان می‌دهیم.»

همچنین تعدادی از منابع مانند پیوندهای مرکز حقوق باروری و والدین برنامه ریزی شده را فهرست کرده است.

Bungie به‌روزرسانی پستی را که یک ماه پیش پس از افشای پیش‌نویس نظر دادگاه منتشر کرد، ارائه کرد. بانجی گفت: «تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده برای لغو رو در مقابل وید میلیون‌ها آمریکایی را از این دسترسی قطع می‌کند و امکان محدودیت‌های بیشتر در مراقبت‌های بهداشتی را برای همه ما باز می‌گذارد.»

Bungie افزود: “Bungie متعهد است اطمینان حاصل کند که هر یک از کارکنان ما و خانواده های آنها دسترسی ایمن و مقرون به صرفه به نیازهای ضروری مراقبت های بهداشتی دارند. همانطور که ما همچنان به گسترش محل کار دیجیتالی خود در ایالت های بیشتری ادامه می دهیم، اکنون یک برنامه بازپرداخت سفر را برای هر کارمندی اجرا می کنیم تا زمانی که خود یا افراد وابسته به آنها نمی توانند به مراقبت های بهداشتی مورد نیاز خود در محل زندگی خود دسترسی داشته باشند، استفاده کنند. ما در تعهد خود برای دفاع از انتخاب باروری و آزادی ناامید هستیم.»

Innersloth، خالق Among Us، در توییتی از انتخاب باروری حمایت کرد.

Insomniac همچنین در توییتر حمایت خود را از آزادی باروری و استقلال بدن به عنوان حقوق بشر اعلام کرد.

سونی سانتا مونیکا گفت که به حفظ ارزش‌های حول استقلال بدن و آزادی باروری به عنوان حقوق اساسی بشر ادامه خواهد داد. استودیوهای دیگر سونی مانند Naughty Dog، Media Molecule، Bend Studio، Guerrilla و مکنده پانچ همچنین جیم رایان، رئیس پلی‌استیشن، قبلاً گفته بود که شرکت در مورد این موضوع اظهار نظر نخواهد کرد.

Future Club، Certain Affinity و Microsoft نیز بیانیه های خود را صادر کردند. مایکروسافت گفت: «مایکروسافت به هر کاری که طبق قانون می‌توانیم برای حمایت از کارمندان خود و افراد تحت تکفل آنها در دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی حیاتی – که قبلاً شامل خدماتی مانند سقط جنین و مراقبت‌های تأیید جنسیت می‌شود – صرف نظر از اینکه در کجا در ایالات متحده زندگی می‌کنند، حمایت خواهد کرد. این حمایت شامل کمک هزینه سفر برای این خدمات پزشکی قانونی و سایر خدمات پزشکی قانونی است که در آن دسترسی به مراقبت در منطقه جغرافیایی خانه کارمند محدود است.”

مایکروسافت، متا، اپل و دیگران گفتند در صورتی که کارمندان برای سقط جنین نیاز به سفر به ایالت های دیگر داشته باشند، هزینه های سفر را پوشش خواهند داد. یوبی سافت همچنین حمایت خود را از حقوق باروری و همچنین LGBTQ+ و حقوق زنان اعلام کرد.

عقیده GamesBeat هنگامی که پوشش صنعت بازی “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود” است. این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.