هدست‌های گیمینگ و لوازم جانبی Razer در حال حاضر به فروش می‌رسند


ریزر شناخته شده است برای وسایل جانبی بازی رنگارنگ و منحصر به فرد خود. موس‌ها، کیبوردها و هدست‌های این شرکت محبوب و اغلب گران هستند. در حال حاضر، منتخب لوازم جانبی Razer با 50 درصد تخفیف به فروش می رسد. ما بهترین معاملات را در زیر مشخص کرده‌ایم، و می‌توانید کل فروش را در اینجا مرور کنید.

می توانید معاملات لوازم جانبی Razer را در آمازون و Best Buy پیدا کنید.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

برخی از معاملات مورد علاقه ما

Viper Ultimate سبک، دوسویه و استفاده راضی کننده است. این یکی از موش های بازی مورد علاقه ما است، و در حالی که اغلب به فروش می رسد، این قیمت 10 دلار کمتر از چیزی است که ما معمولاً می بینیم. ما آن را با داک شارژ بی سیم بیشتر دوست داریم. ماوس به تنهایی نیز در فروش است، اما بهتر است آن را با شارژر بگیرید. به این ترتیب باتری همیشه خوب خواهد بود. برخی از رنگ ها نیز در Best Buy تخفیف دارند.

در حالی که از آن زمان جایگزین شده است، Huntsman Elite یک پیشتاز طولانی مدت در راهنمای ما برای بهترین صفحه کلیدهای بازی بود. این هنوز یک انتخاب عالی است، به خصوص با این قیمت، که با یکی از پایین ترین قیمت هایی است که ما دنبال کرده ایم. کلیدهای مکانیکی کلیکی و شل هستند و نور RGB را نیز می توان سفارشی کرد. ما نسخه مینیاتوری را در راهنمای فوق ارائه می دهیم، اما تخفیف فعلی آن مدل چندان چشمگیر نیست. تخفیف در Best Buy مطابقت دارد.

منتقدان WIRED از میز Gear بریتانیا، این هدست را به دلیل طراحی سبک وزن، تناسب راحت و کیفیت صدای قوی آن توصیه کردند. طراحی بی سیم با هر سیستمی به غیر از Xbox که نیاز به اتصال سیمی دارد، سازگار است. قیمت آن بسیار کمتر از هدست هایی با کالیبر مشابه است که توسط شرکت های دیگر ساخته شده اند – به خصوص با این تخفیف. این محصول در حال حاضر محدود به تحویل در فروشگاه است، بنابراین در دسترس بودن ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد.


برای توصیه‌های بیشتر، حتماً راهنمای خرید مرتبط با ما، از جمله بهترین هدست‌های بازی و بهترین موس‌های بازی را بررسی کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.