نقد و بررسی Cowboy 4: The Perfect Newbie Ebike


من دوست دارم که فکر می کنم خودم یک دوچرخه سوار هستم، اما دوچرخه ها فوق العاده پیچیده هستند. آنها تعداد زیادی قسمت مختلف دارند که با سرعت بالا حرکت می کنند و استرس زیادی را تحمل می کنند و آن قسمت ها تمایل به شکستن یا جیرجیر دارند. تعداد دفعاتی که من در مورد پارگی لاستیک ها و سایر مسائل مکانیکی صحبت کرده ام برای کسی که برای دانستن این چیزها پول می گیرد بسیار زیاد است.

به همین دلیل است که من دوچرخه Cowboy 4 را دوست دارم. دنده ندارد، اما دارای یک نگهدارنده تلفن داخلی و شارژر بی‌سیم، چراغ‌های خودکار فوق‌العاده، و محافظ‌های براق است. در یک جعبه قابل بازیافت آمد. تنها کاری که باید انجام می‌دادم این بود که فرمان را بچرخانم، چند پدال وصل کنم، صندلی را تنظیم کنم و لاستیک‌ها را پمپاژ کنم.

در جاده به خوبی کار می کند و در حین انجام آن زیبا به نظر می رسد. این برنامه از شما می‌خواهد که نام دوچرخه‌تان را بنویسید، و من نام واحد بررسی رنگ سفید خود را وین گذاشتم. من همه جا سوار وین می شوم. او به سرعت دوچرخه های سطح بالاتر نیست، و اگر واقعاً می خواهید بچه ها یا مقدار قابل توجهی از مواد غذایی را حمل کنید، باید چیزی بزرگتر بردارید. اما صادقانه؟ ای کاش دوچرخه های بیشتری چنین همپای قابل اعتمادی بودند.

معمای همه چیز در یک

عکس: کابوی

بسیاری از شرکت های دوچرخه سواری که مستقیماً به مصرف کننده می رسند، کار را بسیار سخت می کنند. شما یک دوچرخه سفارش می دهید، انبوهی از قطعات را در یک جعبه می گیرید و باید آنها را کنار هم قرار دهید. اگر ارزان‌تر سفارش داده باشید، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. و البته، اکثر مردم قبلاً تجربه ای در ساخت دوچرخه ندارند.

ساختن یک وسیله موتوری در حیاط خلوت شما که بتواند به راحتی شما یا دیگران را بکشد، هرگز با من روبرو نشده است. بنابراین وقتی کابوی 4 در آستان من ظاهر شد، بلافاصله شک کردم. اما کار بسته بندی داخل جعبه مقوایی بزرگ آن نگرانی من را کم کرد.

دوچرخه‌ای زیبا، مایل به سفید و پلکانی کاملاً مونتاژ شد، فرمان آن به پهلو بود، اما در غیر این صورت همه چیز به جز پدال‌ها وصل بود. جعبه ای پر از ابزارهایی که به وضوح برچسب گذاری شده بودند و یک کتابچه راهنمای دستورالعمل ساده، من را کاملاً آماده می کرد تا در عرض چند دقیقه، پس از یک پمپ لاستیک و تنظیم سریع صندلی (کارهایی که به معنای واقعی کلمه با هر دوچرخه ای انجام می دهید) سوار شوم.

کابوی یک دوچرخه متصل به برنامه است، به این معنی که باید تلفن خود را جفت کنید و سپس آن را در برنامه قفل و باز کنید تا از مزایای موتور هاب عقب 250 واتی بهره مند شوید. می‌توانید بدون باز کردن قفل آن در برنامه دوچرخه سواری کنید، در این مرحله به یک سرعت‌گیر نسبتاً دست‌وپاگیر تبدیل می‌شود، اما اگر کسی آن را رد کند، ردیابی GPS دارد. همچنین دارای تشخیص تصادف است و می تواند موقعیت مکانی شما را به صورت خودکار با مخاطبین اضطراری به اشتراک بگذارد.

با این حال، احتمالاً در مواقعی خود را پیدا نخواهید کرد که از گوشی خود بی آب باشید، زیرا بدنه Cowboy 4 دارای سیستم قفل چهارگانه و شارژ بی سیم است. یک قاب تلفن سازگار بخرید (آنها تقریباً برای همه دستگاه‌های مدرن دارند) و می‌توانید هنگام رانندگی گوشی خود را روی دوچرخه‌تان بگذارید تا آن را شارژ کنید – گزینه‌ای فوق‌العاده شیک و استفاده از Google Maps را در حین رفت‌وآمد در شهر بسیار عالی می‌کند. .