بهترین تجهیزات کوهنوردی برای مبتدیان (2022): مهار، دستگاه های قلابی و کلاه ایمنی


کوهنوردی هرگز محبوب تر بوده است. چه در حال کشف کوهنوردی در فضای باز در نزدیکی پروژه کوهستان یا جستجو در سالن های ورزشی کوهنوردی سرپوشیده محلی باشید، به احتمال زیاد بدون توجه به جایی که زندگی می کنید، یک نقطه کوهنوردی در نزدیکی خانه خود دارید. بیشتر کوهنوردان هنگام کوهنوردی در داخل خانه با روال های ایمنی، زبان و تجهیزات ایمنی آشنا می شوند. اما اگر در کنار کوهنوردان مناسب قرار می گیرید یا در دوره های معتبر انجمن راهنمایان کوهستان آمریکا ثبت نام می کنید، خوب است که در فضای باز شروع کنید.

چه در داخل خانه یا خارج از منزل باشید، به وسایل ضروری نیاز خواهید داشت. من آن را در این راهنما ساده (و مقرون به صرفه) نگه می‌دارم، زیرا به راحتی می‌توان تحت تأثیر همه اصطلاحات تخصصی تجهیزات فنی قرار گرفت. همچنین تا زمانی که باتجربه‌تر نباشید، پیشرو کوهنوردی نخواهید بود، بنابراین مواردی مانند طناب و کش‌های سریع را که رهبر صعود شما خواهد داشت، حذف کرده‌ام. شما می توانید با هر لباس انعطاف پذیری (بدون شلوار جین!) کنار بیایید، اما من به شما پیشنهاد می کنم برای بالا رفتن از بیرون به سمت لایه های مصنوعی فنی حرکت کنید.

به روز شده در ژوئن 2022: ما کمپ نانو 22، قفل فوتون، جوراب گچی قابل شارژ مجدد Metolius و کوله پشتی Black Diamond Creek 20 را اضافه کرده ایم.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید. لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید