گزارش: 93 درصد از رهبران فناوری اطلاعات هیچ استراتژی یکپارچه سازی دیجیتالی ندارند


آیا نتوانستید در Transform 2022 شرکت کنید؟ اکنون تمام جلسات اجلاس را در کتابخانه درخواستی ما بررسی کنید! اینجا را تماشا کنید.


بر اساس گزارش ادغام وضعیت سازمانی 2022 Digibee، در حالی که اکثر رهبران فناوری اطلاعات در صنایع مالی، تولید و خرده‌فروشی ادعا می‌کنند که یکپارچه‌سازی شرکت‌های دیجیتال یک امر ضروری کسب‌وکار است، تنها 7 درصد در واقع یک استراتژی مشخص دارند. در مجموع 93 درصد از پاسخ دهندگان اهمیت استراتژی یکپارچه سازی شرکت را برای کسب و کار خود ضروری یا خوب ارزیابی کردند.

اعتبار تصویر: Digibee.

اگرچه اکثر رهبران فناوری اطلاعات مورد بررسی موافق هستند که یکپارچه‌سازی سیستم و داده‌ها برای کسب‌وکارهایی که در دنیای دیجیتال اول رقابت می‌کنند بسیار مهم است، به نظر می‌رسد که آنها برای یک استراتژی برای اجرای آن یکپارچه‌سازی ضرر دارند. نود و چهار درصد اعتراف کردند که حتی هیچ فناوری خاصی در دست بررسی ندارند.

توجیه سرمایه گذاری دشوار است، به خصوص زمانی که با اولویت های فوری مواجه می شویم که بازدهی فوری ایجاد می کنند. منابع محدود هستند و زیرساخت های قدیمی موجود اغلب مانع نوآوری می شوند.

برای پاسخ‌دهندگانی که کسب‌وکارشان ابتکارات یکپارچه‌سازی خود را در اولویت قرار داده‌اند، تنها 7 درصد در اجرای استراتژی یکپارچه‌سازی شرکت موفق بوده‌اند. اکثر آنها هنوز در مرحله برنامه ریزی هستند (53٪) و قصد دارند استراتژی خود را در 12 ماه آینده فعال کنند، در حالی که بیش از یک سوم (36٪) از پاسخ دهندگان گفتند که هیچ چیز برنامه ریزی نشده است.

هزینه بالای نداشتن استراتژی یکپارچه سازی دیجیتال

هزینه پیاده‌سازی تحول دیجیتال بدون وجود یک استراتژی مستحکم می‌تواند هم از نظر دلار و هم از نظر هزینه نیروی کار بالا باشد. به گفته دیجی بی، بسیاری از پاسخ دهندگان بدون استراتژی مناسب، رویکردی جزئی برای یکپارچگی اتخاذ کرده اند و بر نیازهای فوری و بدون در نظر گرفتن اهداف بلندمدت تمرکز کرده اند. شرکت‌ها که اغلب توسط زیرساخت‌های قدیمی و سایر چالش‌ها با مشکل مواجه می‌شوند، باید به طور مداوم یکپارچه‌سازی‌های یک‌باره را بازسازی کنند تا تجارت را ادامه دهند.

بیش از نیمی از CIOها و 45 درصد از معماران و توسعه دهندگان سیستم گفتند که در 12 ماه گذشته مجبور شده اند 6 تا 10 بار یکپارچه سازی برای برنامه های تجاری کلیدی موجود را بازسازی کنند، در حالی که 98 درصد از پاسخ دهندگان یکپارچه سازی را برای برنامه های کاربردی تجاری کلیدی موجود در منطقه بازسازی کرده اند. 12 ماه گذشته

اعتبار تصویر: Digibee.

حتی با وجود موانعی که مانع از راه‌اندازی یا تکمیل یکپارچه‌سازی سیستم و داده‌ها توسط کسب‌وکارها می‌شود، نیاز به چنین یکپارچه‌سازی حیاتی است. گارتنر، در بحثی در مورد سرعت شتابان جابجایی ابری، گفت: «تامین‌کنندگان فناوری و خدماتی که نمی‌توانند خود را با سرعت جابجایی ابری تطبیق دهند، با خطر منسوخ شدن، یا در بهترین حالت، سقوط به بازارهای با رشد کم مواجه هستند. ”

تحقیقات Digibee با مشارکت شرکت تحقیقاتی CensusWide توسعه یافته است و بر اساس نظرسنجی از بیش از 1000 CIO مستقر در ایالات متحده، توسعه دهندگان و معماران سازمانی است که از 27 آوریل تا 5 می 2022 انجام شده است.

گزارش کامل دیجی بی را بخوانید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.