استودیو Embark Arc Raiders را تا سال 2023 به تعویق انداخت


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


استودیو Embark اعلام کرد که تیرانداز آنلاین جدید خود، Arc Raiders، را تا سال 2023 به تعویق می‌اندازد. قول داده است در آینده جزئیات بیشتری ارائه دهد.

اولین بار در اواخر سال گذشته معرفی شد، Arc Raiders یک تیرانداز آنلاین رایگان برای بازی است. بازیکنان در جوخه‌ها متحد می‌شوند تا با «یک تهدید مکانیزه بی‌رحمانه که از فضا فرود می‌آید» مبارزه کنند. این بازی در مراسم جوایز بازی فاش شد، اما از آن زمان تا به حال زیاد ظاهر نشده است. فراموش می کنید که حتی قرار بود امسال عرضه شود.

در مورد چرایی تاخیر آن، Embark دلایل خاصی ارائه نکرد. در بیانیه توییتر خود، گفت: “Arc Raiders یک بازی جاه طلبانه است و ما از این زمان اضافی برای گسترش تجربه استفاده خواهیم کرد و اجازه خواهیم داد تا به حداکثر پتانسیل خود برسد.”

Embark همچنین اعلام کرد که قصد دارد در آینده نزدیک بازی را به طور گسترده‌تری با بازیکنان آزمایش کند.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.