نحوه درخواست افزایش حقوق — و دریافت آن


آیا نتوانستید در Transform 2022 شرکت کنید؟ اکنون تمام جلسات اجلاس را در کتابخانه درخواستی ما بررسی کنید! اینجا را تماشا کنید.


تعجب نخواهیم کرد اگر در حال حاضر افزایش حقوق در ذهن شما باشد. با نرخ تورم ایالات متحده در حال حاضر 9.1 درصد، این رقمی است که از سال 1981 مشاهده نشده است. بالاترین نرخ در 40 سال گذشته به این معنی است که مردم قیمت های بالاتری را برای طیف وسیعی از کالاهای مصرفی، انرژی، گاز و خواربار می پردازند که نسبت به سال گذشته و برای بسیاری از آنها، حقوق و دستمزدها همگام نبوده است.

این بدان معناست که بسیاری از مردم اکنون پول کمتری در جیب خود دارند و در نتیجه برخی از شرکت ها به این موضوع پاسخ می دهند. در ماه مه، مایکروسافت بودجه جهانی خود را برای افزایش حقوق بر اساس شایستگی دو برابر کرد. در ماه ژوئن، والمارت دستمزد 36000 تکنسین داروخانه را با افزایش دستمزدها به بیش از 20 دلار در ساعت افزایش داد و خرده‌فروش آنلاین Overstock.com تصمیم گرفت با ارائه سهام به گروه گسترده‌ای از کارکنان، به کارکنان خود کمک کند.

اما بر اساس نظرسنجی مرسر، شرکت مشاوره منابع انسانی، 45 درصد از کارفرمایان تورم را در بودجه حقوقی لحاظ نمی کنند. این شرکت در ماه مارس از 300 کارفرمای آمریکایی نظرسنجی کرد و متوجه شد که کمتر از یک چهارم از آنها به دلیل تورم تغییراتی در بودجه حقوق و دستمزد آنها ایجاد می کند، علیرغم این واقعیت که 42 درصد گزارش کردند که توسط کارمندانشان از آنها خواسته شده است تا اقدامات مالی برای کمک به افزایش قیمت انجام دهند. هزینه ها

با توجه به آب و هوای فعلی، چگونه می خواهید یک جعبه آهنی بسازید که دستمزد شما را افزایش دهد؟ این سه تاکتیک را امتحان کنید تا ارزش خود را مشخص کنید.

آیا نقش شما تغییر چشمگیری داشته است؟

ما اغلب یک کار را با انجام یک کار شروع می کنیم و به مرور زمان مسئولیت های دیگری به فهرست ما اضافه می شود. ممکن است وظایف یکی از اعضای تیم در حال خروج را نیز بر عهده گرفته باشید، بنابراین فهرستی از همه کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید تهیه کنید، آن را با شرح شغل رسمی خود مقایسه کنید و مورد خود را مطرح کنید.

استخدام های جدید چقدر حقوق می گیرند؟

کارمندان موجود اغلب در معرض چیزی هستند که به عنوان فشرده سازی حقوق شناخته می شود، جایی که کارمندان جدید با پول بهتر وارد شرکت می شوند – علیرغم داشتن تجربه مشابه برای همان شغل. این نوعی مالیات بر وفاداری است که بلعیدن آن قرص سختی است، بنابراین مقایسه بین حقوق شما و یک کارمند جدید که کار مشابهی را انجام می دهد می تواند بسیار مفید باشد.

استاندارد صنعت را تعیین کنید

از اطراف بپرسید – با دوستان خود در شرکت های مشابه ارتباط برقرار کنید و ببینید که همان شغل در شرکت آنها چه حقوقی دریافت می کند. به وب‌سایت‌های بررسی مانند Glassdoor نگاه کنید تا یک نمای کلی از استانداردهای صنعتی برای شغلی که انجام می‌دهید به دست آورید.

هنگامی که اطلاعات خود را به دست آوردید، درخواست ملاقات با مدیر خود کنید. تشکیل پرونده باید یک درخواست مبتنی بر واقعیت باشد، نه درخواستی که ریشه در احساسات داشته باشد. ممکن است هنوز موفق نشوید، در این صورت می توانید درخواست مرخصی با حقوق بیشتر، بودجه برای آموزش و توسعه یا سایر مزایایی که برای شما مهم است را در نظر بگیرید.

یا، می توانید به یک شرکت جدید فکر کنید: یک راه مطمئن برای به دست آوردن پول بیشتر این است که فردی باشید که یک شرکت دنبال می کند. در زیر سه نقش جالب و همچنین تعداد زیادی نقش دیگر در Job Board داریم.

توسعه دهنده اکسل بلومبرگ Query Language (BQL)، بلومبرگ

توسعه دهنده اکسل بلومبرگ Query Language (BQL) از دانش بازار مالی برای مشاوره با مشتریان بلومبرگ یا مشتریان احتمالی استفاده می کند و به آنها کمک می کند تا استراتژی ها و تحقیقات سرمایه گذاری خود را توسعه و اجرا کنند. شما نیاز به دانش تخصصی در MS Excel/VBA و تمایل به یادگیری سایر زبان های برنامه نویسی و همچنین تجربه قبلی کار با front office در بازارهای مالی و تخصص در یک یا چند کلاس دارایی (سهام، درآمد ثابت، کالاها یا FX و غیره) دارید. . اکنون درخواست دهید.

توسعه دهنده پایتون AI/ML، MoneyGram

توسعه‌دهنده AI/ML Python به‌عنوان مشاور فنی و در مواقعی به‌عنوان پیشرو عمل می‌کند و با مدیران محصول برای تعیین و اصلاح اهداف یادگیری ماشین مشورت می‌کند. شما سیستم‌های یادگیری ماشین و نرم‌افزار هوش مصنوعی (AI) خودگردان را برای خودکارسازی مدل‌های پیش‌بینی و تبدیل نمونه‌های اولیه علم داده و اعمال الگوریتم‌ها و ابزارهای مناسب ML طراحی خواهید کرد. شما به مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر یا یک رشته مرتبط نیاز دارید. و همچنین سه سال تجربه به عنوان مهندس یادگیری ماشین و مهارت پیشرفته در نوشتن کدهای پایتون و جاوا. اکنون درخواست دهید.

مهندس نرم افزار (Full Stack)، Tock، Squarespace

تیم مهندسی Tock به دنبال یک مهندس ارشد نرم افزار (Full Stack) است تا به آن کمک کند تا نسل بعدی سیستم فروش بلیط رستوران را بسازد. شما یک متخصص عمومی خواهید بود و با ترکیبی از ابزارهای توسعه وب جلو و عقب کار می کنید. شما به حداقل سه سال تجربه در ساخت نرم افزار نیاز دارید و تمام بخش های یک پشته برنامه مدرن مبتنی بر وب را از ظاهر، بک اند تا تولید درک خواهید کرد. اکنون درخواست دهید.اگر به فکر ایجاد یک حرکت شغلی هستید، هزاران نقش باز را در هیئت شغلی VentureBeat بررسی کنید.

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری سازمانی متحول کننده کسب کنند و معامله کنند. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.