اکسل esports در ESPN درد خطاهای قالب را به دنیا نشان می دهد


خانم ها و آقایان، بیایید برای مدلللللل آماده شویم!
بزرگنمایی کنید / خانم ها و آقایان، بیایید برای مدلللللل آماده شویم!

اگر ESPN2 را در آخر هفته گذشته با عنوان “ESPN8: The Ocho” تماشا کرده باشید، ممکن است مسابقات عجیب و غریب و میم پسندی از جمله مسابقه کورگی، پرتاب کاغذ دقیق هواپیما و بالا رفتن از پله های لغزنده را دیده باشید.

یا ممکن است “Excel Esports: All-Star Battle” را دیده باشید، تورنمنتی که در آن یک فلش پر غیرمنتظره تمام ستون مانند Hail Mary 50 یاردی اعلام می شود. این فقط جدیدترین تأیید جریان اصلی اکسل به عنوان یک ورزش الکترونیکی قابل دوام، اگر دمدمی باشد، با تنش بی پایان و بازگشت های شگفت انگیز است.

YouTube ویدیو

نبرد ستارگان کامل Excel Esports.

جام جهانی مدل‌سازی مالی (FMWC) میزبان مسابقات بین‌المللی منظم، هم دعوتی و هم آزاد است، که در آن متخصصان اکسل می‌کوشند تا بیشترین تعداد سؤالات ممکن را از یک کار پیچیده حل کنند. می توانید هر سه کار مورد استفاده در نبرد آخر هفته گذشته را به صورت رایگان دانلود کنید.

ESPN یک نسخه ویرایش شده 30 دقیقه ای از نبرد کامل دو ساعت و 48 دقیقه ای تمام ستاره بین قهرمانان قبلی را نشان داد. پخش ESPN یکی از سه دور را نشان داد. تمرکز آن بر محاسبه چند امتیاز چرخش های مختلف یک بازی اسلات ماشین مانند رایگان برای بازیکنان بود. چرخش های زیادی وجود داشت و قوانین عجیب و غریبی برای امتیاز دهی وجود داشت.

YouTube ویدیو

اولین مشکل در Excel Esports All-Start Battle.

Diarmuid Early، برنده جام جهانی FMWC 2021، استاد بزرگ FMWC از ایرلند که ادعا می کند 10000 ساعت در اکسل کار می کند، در این نبرد همه ستاره برجسته شد. (او گفت که اگر یک تابع بود، لامبدا می شد.) برنده اولین قهرمانی در سال 2020، جوزف لاو (28600 ساعت، ایزولوژیک)، به همراه شش جنگجوی دیگر که دارای رتبه بالا بودند، نیز رقابت کردند.

Diarmuid در اولین کار شبیه به اسلات پیشتاز شد و در دور اول امتیازهای بیشتری نسبت به هرکسی در مسابقات FMWC به دست آورد. دیگران با انواع چالش‌هایی مواجه شدند که کاربران عادی در کار اکسل کمتر جنگنده می‌بینند. گابریلا استروژ، رقیب لهستانی، به میزبان گفت که “یک خطای احمقانه” – ترک فرمول مرتبط با برگه اشتباه – احتمالاً صدها امتیاز برای او تمام کرده است. دیوید براون از ایالات متحده گفت که مشکل اصلی او چسباندن از اکسل مبتنی بر ویندوز 32 بیتی خود به برگه‌های پاسخ آنلاین رسمی اکسل بود که فرمول‌های او را به عنوان متن در نظر گرفت.

چهار رقیب برتر از هشت رقیب به دور دوم رفتند و یک قایق بادبانی را در اکسل شبیه سازی کردند. دیارموید و اندرو نگای که رتبه سوم را به خود اختصاص داده بود، موفق شد. این دو بر سر ایجاد مکانیک ردیابی امتیاز برای پلتفرمر دوبعدی کاملاً مبتنی بر اکسل، “Modelario” به رقابت پرداختند. نگای با وجود تنها 411 امتیاز از مجموع 1000 امتیاز ممکن، پیروز شد. پاداش نگای برای یک ماراتن بیش از دو ساعته مبتنی بر سلول: سفر به توسان، آریزونا، برای فینال FMWC.

بخشی از سطح چهارم پلتفرمر مبتنی بر اکسل
بزرگنمایی کنید / بخشی از سطح چهارم پلتفرمر مبتنی بر اکسل “Modelario” که دو رقیب FMWC باید بر اساس ورودی کنترلر امتیاز می گرفتند. هیچ کدام از شرکت کنندگان به مرحله پنجم نرسیدند.

اگر احساس می‌کنید پس از تماشای آن نوع دوی سرعت، ورزش خود را پیدا کرده‌اید، FMWC Open را در نظر بگیرید، که نیازی به دعوت، رتبه‌بندی یا تجربه خاصی ندارد. مسابقات مقدماتی و مسابقات در اواخر اکتبر برگزار می شود.