Evo Japan در سال 2023 بازگشته و بزرگتر از همیشه است


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


Evo Japan در سال 2023 پیروزمندانه بازگشته است. این بار اسپین آف مسابقات بازی های مبارزه ژاپنی در توکیو بیگ سایت برگزار می شود. توکیو بیگ سایت مرکز همایشی است که میزبان رویدادهای بزرگ دیگری مانند Comiket است. Evo Japan 2023 شامل Guilty Gear Strive، The King of Fighters XV، Street Fighter V: Champion Edition و Tekken 7 خواهد بود.

ریک تیهر از Evo در یک پست وبلاگی گفت: “بازگشت Evo Japan به توکیو برای جامعه جهانی بازی های مبارزه ای خوشحال کننده است.” ژاپن زادگاه بازی‌های مبارزه‌ای رقابتی است و ما نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا بهار آینده درهای توکیو بیگ سایت را باز کنیم تا میراث آن‌ها را با بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان جشن بگیریم.

برگزاری رویداد Evo در ژاپن به نوعی در جامعه بازی‌های مبارزه‌ای بسیار مهم است. فراتر از ژاپن که زادگاه بازی های مبارزه ای است، میزبان بسیاری از بازیکنان شگفت انگیز است. رویدادهای میزبان ژاپن فرصتی برای بازیکنانی است که نمی توانند به لاس وگاس سفر کنند تا خودنمایی کنند و شاید یک عنوان کسب کنند.

Evo Japan 2023 قرار است از 31 مارس تا 2 آوریل 2023 برگزار شود.

به استثنای شرایط ناگوار

رویداد قبلی، Evo Japan 2020، یک تورنمنت متمرکز Super Smash Bros. Ultimate بود که تقریباً 3000 شرکت کننده داشت. ظهور کووید-19 و قرنطینه های نهایی، مسابقات را برای چند سال متوقف کرد.

به نظر می رسد این اعلامیه نشان می دهد که ژاپن تا مارس 2023 برای سفر باز خواهد بود. در زمان نگارش این مقاله، ژاپن در حال تجربه افزایش بزرگ دیگری از عفونت های کووید-19 است. این کشور از نظر گردشگری در قرنطینه کامل برای مسافران فردی است.

این کشور در حال حاضر هنوز تورهای راهنما را با تعدادی از الزامات برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد. این که آیا این اتفاقات تا سال 2023 ادامه خواهد داشت یا خیر، مشخص نیست. یا مهمتر از آن، اینکه آیا کسی که در Evo شرکت می کند به عنوان یک مسافر به حساب می آید یا خیر.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. خواه مقالات ما را می خوانید، به پادکست های ما گوش می دهید یا ویدیوهای ما را تماشا می کنید، GamesBeat به شما کمک می کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.