Splatoon 3 در 10 آگوست Nintendo Direct خود را دریافت می کند


علاقه مند به یادگیری آینده صنعت بازی هستید؟ به مدیران بازی بپیوندید تا در اکتبر امسال در GamesBeat Summit Next درباره بخش‌های نوظهور صنعت صحبت کنیم. امروز ثبت نام کنید.


نینتندو امروز اعلام کرد که Splatoon 3 Direct را در 10 آگوست در ساعت 6 صبح اقیانوس آرام پخش خواهد کرد. این نمایش حدود 30 دقیقه طول خواهد کشید.

Splatoon 3 در 9 سپتامبر برای سوییچ عرضه می شود. این یکی از بزرگترین نسخه های نینتندو برای بقیه سال است. راستش را بخواهید، این بزرگترین موردی است که کلمه پوکمون در عنوان آن وجود ندارد.

در حالی که دریافت هر نوع نینتندو دایرکت برای طرفداران هیجان انگیز است، بسیاری امیدوارند که یک نینتندو دایرکت داشته باشد. نمایشی که فقط به یک بازی اختصاص داده شده است به این معنی است که ما هیچ عنوان جدیدی را فاش نخواهیم کرد.

عقیده GamesBeat وقتی صنعت بازی را پوشش می دهد “جایی که اشتیاق با تجارت روبرو می شود.” این یعنی چی؟ ما می خواهیم به شما بگوییم که اخبار چقدر برای شما اهمیت دارد — نه فقط به عنوان یک تصمیم گیرنده در یک استودیوی بازی، بلکه به عنوان یک طرفدار بازی. چه مقالات ما را بخوانید، چه به پادکست‌های ما گوش دهید یا ویدیوهای ما را تماشا کنید، GamesBeat به شما کمک می‌کند تا در مورد صنعت بیاموزید و از تعامل با آن لذت ببرید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت.